Ujawniono pierwsze spojrzenie na rok 1923. Cofając się o sto lat w przeszłość, w serialu występują Harrison Ford i Helen Mirren, którzy badają niewypowiedziany rozdział w historii Yellowstone Dutton Ranch. Seria pochodzi od Taylora Sheridana i jest kontynuacją limitowanej serii spinoff 1883, która została wydana z wielkim sukcesem na Paramount + w zeszłym roku.

1923, jak sugeruje tytuł, przeskakuje w czasie o około 40 lat od wydarzeń z 1883 roku. Rodzina Dutton jest teraz prowadzona przez Jacoba Duttona (Ford), brata Jamesa Duttona Tima McGrawa i jego żony Cary (Mirren). Ford i Mirren podzielili się również kilkoma szczegółami na temat swoich postaci w nowym wywiadzie dla Vanity Fair, który opublikował pierwsze zdjęcia z nadchodzącej serii.

„To srebrnogrzbiety” — mówi Ford o Jacobie. – Jest odpowiedzialny za tę gałąź rodziny. To dwoje ludzi, których łączy bardzo silna więź, którzy muszą stawić czoła naprawdę skomplikowanym okolicznościom”.

Mirren dodała o Carze: „Potrzebujesz kogoś, kto jest w stanie podejmować decyzje i, miejmy nadzieję, podejmować właściwe decyzje, ale przynajmniej podejmować decyzje i podążać za nimi – innymi słowy, lidera. To właśnie doprowadziło ich do tej pozycji prowadzenie rancza, prowadzenie rodziny, bycie filarem, wokół którego w tej chwili kręci się rodzina”.

Cara ma również irlandzki akcent, a to był wybór dokonany przez Mirren jako sposób na dodanie głębi jej postaci. Przedstawia Carę jako imigrantkę i uważa, że ​​ważne jest przedstawienie tej postaci w ten sposób, zamiast nadawania jej typowego współczesnego amerykańskiego akcentu.

„Wielka imigracja Irlandczyków do Ameryki z powodu głodu ziemniaczanego miała miejsce pod koniec XIX wieku” – powiedziała Mirren. „To absolutnie chronologicznie pasuje do Cary. Wyobrażamy sobie, że ma teraz około sześćdziesiątki. Więc myślę, że przyjechałaby jako młoda kobieta z Irlandii. Myślę, że to jeden z niezwykłych elementów Ameryki. Ludzie, którzy przybyli i wciąż przybywają, to ludzie o ogromnej odporności i ogromnej odwadze i niezależności”.

Czytaj także  The Boys Teases Spinoff Series Gen V's Arrival in 2023

Możesz zobaczyć pierwsze zdjęcia poniżej, za pośrednictwem Vanity Fair.

Yellowstone nadal się rozwija

Paramount+

Rok 1923 rozpoczyna się wraz z Jacobem i Carą Dutton, którzy przez dłuższy czas byli uznawani za przywódców rodziny. Oprócz Forda i Mirren w serialu występują również James Badge Dale jako John Dutton Sr., Marley Shelton jako jego żona Emma i Darren Mann jako ich syn Jack. W obsadzie są także Michelle Randolph, Brian Geraghty, Jerome Flynn i Aminah Nieves.

1923 będzie miał swoją premierę w sobotę, 18 grudnia na Paramount+. Yellowstone po raz pierwszy powróci z premierą swojego piątego sezonu w Paramount Network w niedzielę, 13 listopada. Kolejna seria spin-off, 6666, będzie miała swoją premierę w Paramount Network w 2023 roku, po tym, jak pierwotnie planowano ją wydać w Paramount +.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *