Pięć lat temu Disney po raz pierwszy ogłosił projekt, który przeniesie kolejny klasyczny film animowany na duży ekran jako remake na żywo. Lilo i Stitch był jednym z filmów firmy, który wywołał szum na początku 2000 roku, kiedy się pojawił. Według The Hollywood Reporter, Zach Galifianakis został potwierdzony jako pierwszy członek obsady aktorskiej wersji tej historii. Kolejny raport TheWrap ujawnił, że zagra Pleakleya, kosmitę, któremu głos użyczył Kevin McDonald w filmie animowanym.

Nie jest tajemnicą, że Galifianakis jest popularnym nazwiskiem w świecie komedii po tym, jak zagrał w filmach takich jak Kac Vegas, Kampania i Termin. Jednak był także częścią filmów bardziej przyjaznych rodzinie, takich jak Bob’s Burge rs i The Muppets. Użyczył także głosu filmom animowanym, w tym Ron’s Gone Wrong i The Lego Batman Movie. Mając karierę, która nie ogranicza się do jednego rodzaju filmu, może występować w filmach dla wszystkich grup wiekowych, co czyni go świetnym kandydatem do Lilo & Stitch.

Film animowany ma kreatywny zespół, w skład którego wchodzi Chris Kekaniokalani Bright piszący scenariusz i reżyserujący Dean Fleischer Camp. Dan Lin i Jonathan Eirich zostali wybrani na producentów, a Ryan Halprin jako producent wykonawczy. Mamy nadzieję, że film będzie wciągającym i wciągającym dziełem sztuki, jakiego oczekujemy od Disneya.

Bliższe spojrzenie na Lilo i Stitch

Ta historia opowiada o Lilo, młodej dziewczynie z Hawajów, której rodzice nagle zmarli i którą wychowuje jej starsza siostra Nani. Gdy Stitch udaje się na Ziemię, wkrótce zostaje adoptowany przez Lilo, która postrzega go jako zabawnego, przypominającego psa kosmitę. Ponieważ Stitch jest uciekającym eksperymentem, ich życie staje się gorączkowe, a Nani wpada w kłopoty, gdy angażują się służby społeczne.

Oprócz filmu franczyza miała także dwusezonowy serial telewizyjny. Ponadto później ukazały się inne filmy, takie jak Stitch! Film, Lilo i Stitch 2 oraz Leroy i Stitch. Dzięki tym częściom szalone przygody dynamicznego duetu zostały jeszcze bardziej rozszerzone i utrzymały zaangażowanie widzów.

Czytaj także  Vin Diesel Says Fast X Trailer Is Coming in Early 2023

The Hollywood Reporter ujawnił również, że nie ma potwierdzenia, kto zagra Lilo i jej starszą siostrę NaNani. Data premiery remake’u nie została jeszcze potwierdzona, ale prawdopodobnie będzie można go obejrzeć na Disney +. Jeśli nie możesz się doczekać, oryginalny film i serial telewizyjny są już dostępne w serwisie Disney+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *