Aktor Penn Badgley ujawnił dalsze informacje na temat dalszych przygód prześladowcy i seryjnego mordercy Joe Goldberga w nadchodzącym czwartym sezonie You. W serialu Joe mieszka teraz w Londynie, a Badgley twierdzi, że zabójca będzie zbyt skupiony na środowisku akademickim i profesjonalizmie, by prześladować i mordować ludzi. Zobaczymy, jak długo to potrwa…

„Mieszkanie w Londynie pozwoliło mi pogrzebać przeszłość, jeśli chcesz. Dawno minęły czasy nieodwzajemnionej miłości i tęsknoty. Tym razem koncentruję się na nauce i nauczaniu, zachowując jednocześnie ściśle profesjonalne zajęcia pozalekcyjne”.

W rozmowie z EW słowa Badgleya opisują Joe Goldberga, który pozornie porzucił za sobą tak zwane „zajęcia pozalekcyjne”. Oczywiście nie byłby to pierwszy raz, kiedy postać próbowała pohamować swoje zbrodnicze pragnienia i nigdy nie trwało to dłużej niż jeden odcinek. Co to jest warte, Badgley wierzy, że wszystko, czego Joe naprawdę potrzebuje, to miłość, mówiąc: „Ja bym go przytulił… przytuliłbym go”. Nie żeby sądził, że naprawdę na to zasługuje.

„Naprawdę, w tym momencie i myślę, że wyraźnie wiedziałem, jak bardzo nienawidzę wszystkich jego czynów, więc w tym kontekście naprawdę spróbowałbym go pokochać. Ponieważ, prawda jest taka, że ​​nigdy tego nie zrozumiał . Więc spytałbym Joe… Szczerze, czuję, że będę na niego patrzeć przez długi czas.

Wyprodukowany przez Warner Horizon Television, we współpracy z Alloy Entertainment i A&E Studios, pierwszy sezon You oparty jest na powieści Caroline Kepnes z 2014 roku i podąża za Pennem Badgely jako Joe Goldbergiem, menedżerem księgarni w Nowym Jorku, który zakochuje się w początkujący pisarz. To, co zaczyna się jako niedojrzałe zauroczenie, szybko przeradza się w toksyczne zauroczenie, gdy Joe okazuje się seryjnym mordercą ze skłonnością do skrajnej obsesji.

Po wszelkiego rodzaju brutalnej i krwawej przemocy, w trzecim sezonie You widziałeś, jak życie Joe jako ojca i męża dobiega końca. W ten sposób You Season 4 przeniesie rzeczy nad staw do Londynu, odnajdując Joe żyjącego teraz jako profesor Jonathan Moore.

Czytaj także  Dr. Phil Talk Show to End After 21 Years

Sezon 4 zostanie podzielony na dwie części

Netflix

Ujawniono, że czwarty sezon You zostanie podzielony na dwie części, a współtwórca Sera Gamble ujawni, że decyzja o wydaniu została podjęta, aby dać widzom czas na przetworzenie bez wątpienia pokręconych wydarzeń. „Poznaj profesora Jonathana Moore’a” – powiedział Gamble, ujawniając nowy pseudonim postaci Penn Badgley. „Ty sezon czwarty premiera część pierwsza 10 lutego 2023. Część druga premiera 10 marca 2023.” Po potwierdzeniu dat wydania części pierwszej i drugiej sezonu 4, Gamble deklaruje: „Zaufaj mi, będziesz potrzebował czasu, aby przetworzyć… i być może postawić kilka przyjaznych zakładów o to, dokąd to wszystko zmierza”.

W rolach głównych Tati Gabrielle jako Marianne u boku Amy-Leigh Hickman, Charlotte Ritchie, Eda Speleersa, Tilly Keeper, Lukasa Gage’a, Niccy Lin, Aidana Cheng, Eve Austin, Oziomy Whenu i Dario Coatesa u boku Penna Badgleya. zaplanowano na Netflix 10 lutego, a część 2 zadebiutuje 10 marca 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *