Nefflix

Kilka nowych zdjęć z nadchodzącego sezonu You 4 ujawnia nasze pierwsze spojrzenie na najnowsze ofiary seryjnego mordercy Joe Goldberga. Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości mediów społecznościowych przedstawiają kolejne spojrzenie na Penna Badgleya jako Joe Goldberga, który w czwartym sezonie przybierze kolejną nową tożsamość. To profesora Jonathana Moore’a. To najnowsze spojrzenie na You Season 4 ujawnia również nasze pierwsze spojrzenie na gwiazdę Ghosts, Charlotte Ritchie jako Kate, najnowszy obiekt złowrogich uczuć Joe.

„Nowe miasto, nowa tożsamość, nowa załoga. Zagłębmy się w nowe tematy Joe, dobrze? odczytuje podpis obok pierwszej partii obrazów. Następnie „Wytworne, innit?” i „Bloody hell” nie trzeba być profesorem, żeby domyślić się, że najnowszy sezon You przeniesie Joe i publiczność do Londynu.

„Mieszkanie w Londynie pozwoliło mi pogrzebać przeszłość, jeśli wolisz” – powiedział powracający główny bohater, Penn Badgley, o zmianie scenerii Joe. „Dni nieodwzajemnionej miłości i tęsknoty minęły. Tym razem skupiam się na nauce i nauczaniu. przy jednoczesnym zachowaniu moich typowych zajęć pozalekcyjnych ściśle zawodowych.” Podobnie jak za każdym razem, gdy próbował ukryć swoje gwałtowne pragnienia, jest mało prawdopodobne, że zapuszczenie brody i nauczanie powstrzyma Joe przed powrotem do starych nawyków.

Począwszy od 2018 roku, pierwszy sezon You oparty jest na powieści Caroline Kepnes z 2014 roku i przedstawia Penn Badgely jako Joe Goldberga, kierownika księgarni w Nowym Jorku, który zakochuje się w aspirującym pisarzu. To, co zaczyna się jako niedojrzałe zauroczenie, szybko przeradza się w toksyczne zauroczenie, gdy Joe okazuje się być seryjnym mordercą ze skłonnością do skrajnej obsesji.

Czy Joe w końcu zmienił swoje postępowanie?

ty-sezon-4 Netflixa

W dalszych przygodach Joe przeprowadza się do Los Angeles, zmienia nazwisko i zakochuje się w kobiecie o imieniu Love. Chociaż zaczęło się to tak, jak wszystkie inne związki Joe, sytuacja się odwróciła i to gwałtownie, gdy Love okazała się bardziej złośliwa niż sam Joe. Wkrótce zostaje uwięziony w koszmarze na przedmieściach, w którym on i Love próbują wychować swoje dziecko, jednocześnie zabijając wszystkich, których nie lubili. Ostatni sezon You kończy się, gdy Joe przechytrza swoją równie morderczą żonę i ucieka do Paryża w poszukiwaniu ostatniego obiektu swojej złowrogiej obsesji, Marienne.

Czytaj także  Dr. Phil Talk Show to End After 21 Years

Pomimo zmiany miejsca zamieszkania i nowego zatrudnienia, nie licz na to, że Joe zmieni swoje postępowanie na zbyt długo. Chociaż może ponownie uciec do Londynu w poszukiwaniu Marienne, wygląda na to, że złowroga obsesja Joe szybko znajdzie sobie kolejny cel. Obraz przedstawiający go trzymającego strunę fortepianu z pewnością nie wróży dobrze…

W You Season 4 występują Penn Badgley jako Joe Goldberg aka Jonathan Moore, Tati Gabrielle jako Marienne Bellamy, Lukas Gage jako Adam, Charlotte Ritchie jako Kate, Tilly Keeper jako Lady Phoebe, Amy-Leigh Hickman jako Nadia i Ed Speleers jako Rhys.

Premiera pierwszej części You Season 4 jest zaplanowana na 9 lutego 2023 r., a druga część na 9 marca.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *