Przed środową premierą 206. odcinka The Mysterious Benedict Society możemy zapewnić ekskluzywną zapowiedź z zupełnie nowym klipem. Wideo przedstawia Reynie (Mystic Inscho) i Rhondę (MaameYaa Boafo), które utknęły na poboczu drogi. W klipie Reynie staje się coraz bardziej zły i sfrustrowany, dokonując przełomu w kwestii tego, jak naprawdę czuje się z ich postępami w ratowaniu pana Benedykta i numer dwa. Obejrzyj wideo poniżej.

W ośmioodcinkowym drugim sezonie występują także Tony Hale (Mr. Benedict i LD Curtain), Kristen Schaal (Number Two), Ryan Hurst (Milligan), Gia Sandhu (Pani Perumal), Seth B. Carr (George „Sticky” Washington ), Emmy DeOliveira (Kate Wetherall) i Marta Kessler (Constance Contriare). W Tajemniczym Towarzystwie Benedykta sezon 2:

Reynie, Sticky, Kate i Constance, cztery utalentowane sieroty, które zostały zwerbowane przez ekscentrycznego pana Benedicta, wyruszają na kolejną misję, by ocalić świat przed nikczemnymi planami jego brata bliźniaka, doktora LD Curtain. Kiedy dzieci odkrywają, że pan Benedykt i Numer Dwa zostali porwani, muszą poskładać zagadki i wskazówki w ramach niebezpiecznego polowania na padlinożerców, zaaranżowanego przez pana Benedicta, aby udaremnić najnowszy plan kurtyny. Opierając się wyłącznie na swoim sprytu, intelekcie i empatii, urocza grupa odmieńców wyrusza w podróż dookoła świata drogą powietrzną, lądową, morską i ciastkarską, wzywając swoje specjalne umiejętności do rozwiązania tajemnic i uratowania zaginionych towarzyszy. Po drodze dzieci doświadczają rosnących bólów, które towarzyszą byciu częścią ich nowej „odnalezionej rodziny”, pozostając jednocześnie wiernymi swojemu wyjątkowemu ja. W trakcie odkrywają, co naprawdę oznacza prawdziwe szczęście.

Tajemnicze Towarzystwo Benedykta zbliża się do zakończenia drugiego sezonu

Disney/Tina Thorpe

Po tym następnym odcinku pozostaną tylko dwa odcinki sezonu 2. Ośmioodcinkowy sezon rozpoczął się premierą dwóch pierwszych programów 26 października, a nowe odcinki pojawiały się co tydzień w środy.

Czytaj także  Warrior Nun Canceled at Netflix After Two Seasons

„Jesteśmy podekscytowani, że mamy możliwość kontynuowania naszej podróży do dowcipnego, ciepłego i cudownego świata Trentona Lee Stewarta w drugim sezonie The Mysterious Benedict Society” – powiedzieli producenci serialu w oświadczeniu, gdy Disney + odnowił sezon 2. „To już było wyjątkowe doświadczenie dzięki naszej niezwykłej obsadzie i współpracownikom. Wiara, jaką 20th Television i Disney+ pokazali w naszym programie, oraz ich przywiązanie do wartości życzliwości, empatii i celebracji różnych sposobów bycia sprawiają, że jest to wszystko bardzo radosne”.

Matt Manfredi i Phil Hay stworzyli serię i są scenarzystami dla The Mysterious Benedict Society. Showrunnerami są Darren Swimmer i Todd Slavkin. Hay, Manfredi, Slavkin i Swimmer są również producentami wykonawczymi, podobnie jak James Bobin, Deepak Nayar, Karen Kehela Sherwood, Matt Loze, David Ellender i Jamie Tarses.

Możesz przesyłać strumieniowo poprzednie odcinki The Mysterious Benedict Society na Disney+. Odcinek 206 będzie miał swoją premierę w środę, 23 listopada. Aby jeszcze raz rzucić okiem na program, możesz obejrzeć zwiastun sezonu 2 poniżej. Możesz również dowiedzieć się więcej o The Mysterious Benedict Society na oficjalnej stronie internetowej.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *