Netflixa

Superfanka aktorki i Mindy Kaling, Victoria Moroles, praktycznie musiała się uszczypnąć, kiedy po raz pierwszy spotkała swojego idola. W sezonie 3 Moroles zadebiutowała w Never Have I Ever i pojawi się w nadchodzącym czwartym i ostatnim sezonie. Serial Netflix, stworzony przez Mindy Kaling i Langa Fishera, opowiada historię uczennicy szkoły średniej pochodzenia indyjsko-amerykańskiego po śmierci jej ojca.

W nowym ekskluzywnym wywiadzie dla MovieWeb, promującym jej horror Dreszcz krewnych krwi, Moroles poruszyła temat swojego czasu spędzonego na Nigdy przenigdy. Wyjaśniła, że ​​od lat jest wielką fanką współtwórcy serialu, Kalinga, więc kiedy nadszedł czas, by ją poznać, wydawało się to niemal snem. Moroles, najwyraźniej oszołomiona gwiazdą, opisuje sytuację jako uczucie, jakby „zemdlała”, aby przez to przejść, chociaż wszystko potoczyło się dobrze.

„Szczerze mówiąc, trochę straciłem przytomność, kiedy ją spotkałem. Myślę, że to jedna z tych rzeczy, kiedy pracowaliśmy na planie nad tą sceną na zajęciach plastycznych, jak ta duża scena grupowa, a ona przychodziła się przywitać. … to był pierwszy raz, kiedy ją spotkałem. Więc podeszła do mnie i powiedziała: „Wspaniale mieć cię w serialu”. A ja po prostu poszedłem w inne miejsce. [laughs] Ale była naprawdę taka miła i słodka”.

Ostatni sezon Never Have I Ever już wkrótce

Nigdy przenigdy Netflixa

Sezon 3 miał swoją premierę w sierpniu, a sezon 4 jest planowany na 2023 rok. Po zakończeniu sezonu wydaje się, że może nadejść raczej wcześniej niż później, ponieważ Moroles drażnił się z nami, że ostatni sezon nadejdzie „wkrótce.” Oczywiście nie może sprecyzować, jakie będą plany dotyczące jej postaci ani czegokolwiek innego, ale Moroles ma nadzieję, że fani będą zadowoleni z tego, jak Kaling and Co. zakończą ten przebojowy program.

„Właśnie skończyłem zdjęcia do czwartego sezonu Never Have I Ever w sierpniu. Wyszedł trzeci sezon, jest na Netflix. A czwarty sezon pojawi się wkrótce… Jestem naprawdę podekscytowany. po, więc mam nadzieję, że wielu ludziom spodoba się czwarty sezon. Jest w nim wiele fajnych rzeczy… Czwarty i ostatni sezon, byłem taki smutny!

Czytaj także  Candace Cameron Bure odpowiada na komentarze dotyczące „tradycyjnego małżeństwa”.

Pierwsze trzy sezony Never Have I Ever są transmitowane na Netflix. Sezon 4 nie ma jeszcze daty premiery.

Tymczasem Moroles można również zobaczyć w jej nowej roli w filmie o wampirach Blood Relatives. Gra nastolatkę, która zbliża się do 115-letniego wampira, który twierdzi, że jest jego wampirzą córką, i oboje ruszają w drogę, decydując, czy „zatopić zęby w życiu rodzinnym”. Film będzie miał swoją premierę w serwisie Shudder do transmisji strumieniowej 22 listopada 2022 r. Możesz rzucić okiem na Morolesa w filmie, oglądając poniższy zwiastun udostępniony dzięki uprzejmości Shudder na YouTube.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *