Jeśli chodzi o zwiastuny lub wszelkie materiały promocyjne do filmu, który jest przedmiotem poważnego szumu wokół niego, w szczególności wszystko od DC lub Marvela, fani są zawsze gorliwie zdeterminowani, aby przeszukać każdą klatkę i sekundę materiału w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju tajemnic. Tak było w przypadku nadchodzącej kontynuacji filmu Shazam! Furia Bogów. Według raportu CBR, zapaleni fani przeanalizowali zwiastun wydany w Japonii i odkryli bardzo małą kameę Wonder Woman, co dodatkowo potwierdza jej obecność w filmie.

Niespodziewane odkrycie zostało opublikowane dzisiaj na Twitterze przez wiarygodne źródło o nazwie Multiverse Analysis, znane z analizy tych materiałów. Klip porównawczy pokazuje zrzut ekranu po prawej stronie dokładnie w kadrze i momencie, w którym pojawia się Wonder Woman Gal Gadot, oraz pełnometrażowy japoński zwiastun po lewej stronie. Na zrzucie ekranu wydaje się, że używa swoich potężnych Rękawic Uległości, aby przeprowadzić jakąś moc, z czymś, co wygląda jak co najmniej kilka osób stojących obok niej. Kontekst jej pojawienia się w zwiastunie jest niejasny, ponieważ jest on bardzo krótki i wyraźnie przeznaczony do przeoczenia. Zwykle cel takiej postaci w filmie ma pozostać tajemnicą aż do jego premiery, co prawdopodobnie sugeruje, że Wonder Woman może mieć wyjątkową, prawdopodobnie krótką rolę u boku Shazama. Jednak jej udział w filmie został potwierdzony wcześniej, a Devin Faraci zauważył w podcastie Marvelvision, że jej rola w filmie „nie będzie bez znaczenia”.

„Kontynuując informację, że mieliśmy ostatni odcinek o pojawieniu się Wonder Woman [Shazam: Fury of the Gods]w zeszłym tygodniu nie wiedzieliśmy, jaką rolę zagra, teraz mogę powiedzieć, że ma niemałą rolę w filmie, w tym przynajmniej jedną scenę akcji”.

Przyszłość Wonder Woman we wszechświecie Gunna jest obecnie zagmatwana

WW84

Pojawienie się Gal Gadot jako Wonder Woman w Shazam! sequel jest niezwykle emocjonalny dla niektórych fanów, biorąc pod uwagę, że przyszłość Gadota w całkowicie odnowionym DCU Jamesa Gunna jest w najlepszym razie niepewna. Odkąd film Patty Jenkins Wonder Woman 3 został złomowany, a reżyser opuścił Warner Bros na mniej niż przyjaznych stosunkach, wszystko to sprawiło, że Gadot znalazł się w niezręcznej sytuacji, w jakim kierunku iść.

Czytaj także  Film Gambit Channinga Tatuma i epicka saga o tym, co poszło nie tak

Gunn zostawił jej otwarte drzwi, aby prawdopodobnie kontynuowała swoją rolę Wonder Woman w jakimkolwiek potencjalnym projekcie, który przygotuje, potwierdziwszy już, że amazońska bohaterka powróci w jego DCU. Wydaje się jednak, przynajmniej na razie, że Gadot postanowiła trzymać się swojej postaci, odkąd w przeciwieństwie do Supermana Henry’ego Cavilla, który został celowo usunięty z Shazam! sequel, jej materiał wyraźnie pozostaje nienaruszony. Czas pokaże, czy planuje zatrzymać złote lasso i dać kolejną szansę na kolejny solowy projekt Wonder Woman.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *