Twórca filmu Kubuś Puchatek: Krew i miód, Rhys Frake-Waterfield, obiecał, że horror przedstawiający ukochane postacie z dzieciństwa będzie „wielki”, „epicki” i posunie rzeczy jeszcze dalej niż niedawny kult brutalnego horroru przebój, Terrifier 2. Fani horrorów i gore bez wątpienia są dokładnie tym, co chcieli usłyszeć.

„Główne franczyzy, o których myślałem podczas tworzenia tego, to Halloween, Teksańska masakra piłą mechaniczną i Wrong Turn. Bardzo lubię Wrong Turn. Nie jest tak duży jak pozostałe, ale pierwszy znajduje się na mojej małej liście horrorów, które uwielbiam. A ponieważ wkrótce przejdziemy do kontynuacji, Terriifier 2 będzie jednym z moich kluczowych punktów odniesienia. Chcę się upewnić, że pojadę tak wielki i epicki, jak oni poszli z tym. Chcę spróbować i popchnąć to jeszcze bardziej.”

W rozmowie z SFX Magazine reżyser wymienił Terrifier 2 jako inspirację i klasyki, takie jak Halloween i Teksańska masakra piłą mechaniczną, co oznacza, że ​​Kubuś Puchatek: Krew i miód nagle ma wiele do spełnienia.

Wydany w zeszłym roku Terrifier 2 po raz kolejny podąża za brutalnymi wyczynami Klauna Arta, zaczynając od jego zmartwychwstania i podążając za dziewczyną i jej młodszym bratem w noc Halloween. Spotkany z pozytywną reakcją zarówno krytyków, jak i publiczności, Terrifier 2 upaja się krwią i krwią, a jedna konkretna sekwencja morderstwa podobno powoduje omdlenia i wymioty u widzów.

Czy Kubuś Puchatek: Krew i miód może osiągnąć ten sam poziom przerażenia i obrzydzenia?

Kubuś Puchatek: Krew i miód otrzyma teraz rozszerzoną premierę kinową w przyszłym miesiącu

Produkcje Jagged Edge

Pokręcona opowieść o Kubusiu Puchatku autorstwa AA Milne’a i EH Sheparda, Kubuś Puchatek: Krew i miód odnajduje postacie takie jak Puchatek i Prosiaczek, jakich mieliście nadzieję nigdy nie zobaczyć. W szale slashera i pokryty krwią. Albo, biorąc pod uwagę popularność wokół projektu, być może zawsze chciałeś ich tak widzieć…

Czytaj także  Gladiator 2 Star Paul Mescal Is Proud & Intimidated to Lead the Long-Awaited Sequel

Jak każde dziecko wie, Krzysztof Robin zaprzyjaźnił się z Kubusiem Puchatkiem, Prosiaczkiem i ich przyjaciółmi, grając w gry i dostarczając im jedzenie. Jednak wszyscy nie wiemy, że w miarę jak dorastał, wizyty te stawały się coraz rzadsze, podobnie jak zapasy żywności, powodując, że Puchatek i inni byli coraz bardziej głodni i zdesperowani.

Kiedy Christopher wyjechał na studia, jego wizyty w Stumilowym Lesie całkowicie ustały, powodując, że Puchatek i Prosiaczek stali się całkowicie zdziczali i wytrąceni z równowagi. Co niestety spowodowało, że w pewnym momencie Kłapouchy został zabity i zjedzony. Teraz Christopher Robin wrócił do lasu wraz ze swoją nową żoną, mając nadzieję, że przedstawi ją swoim starym przyjaciołom. Na nieszczęście dla nich Puchatek i Prosiaczek nie wybaczą tak łatwo, gdy para wpada w morderczy szał na ludzkie mięso, gdy antagonizują grupę dziewcząt z uniwersytetu zajmujących wiejski domek.

Wyreżyserowany i napisany przez Rhysa Frake-Waterfielda, Winnie-the-Pooh: Blood and Honey występuje Nikolai Leon jako Christopher Robin obok Amber Doig-Thorne, Maria Taylor, Danielle Ronald, Natasha Tosini, May Kelly, Paula Coiz, Natasha Rose Mills jako Jess oraz Craig David Dowsett i Chris Cordell odpowiednio jako Kubuś Puchatek i Prosiaczek.

Kubuś Puchatek: Krew i miód otrzyma teraz rozszerzoną premierę kinową dzięki uprzejmości Fathom Events, Altitude Film Distribution, Cineplex Entertainment i Cinemex i będzie wyświetlany od 15 lutego 2023 r. do 23 lutego 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *