Disney+

Kontynuacja serii Disneya do filmu fantasy Willow z lat 80. ma zadebiutować tylko dwa tygodnie na Disney+, a pierwszy klip i zakulisowe spojrzenie na serial zostały już opublikowane. Odrodzenie serii to powrót Warwicka Davisa do tytułowego czarnoksiężnika, który ponownie zostaje wciągnięty w niebezpieczną przygodę, by ocalić świat przed siłami ciemności. Jako jeden z najbardziej wyczekiwanych programów, które pojawią się na Disney+ tej zimy, nowy klip przedstawia pierwsze spojrzenie na Willow, do której podchodzi córka Lady Sorsha, która przybyła, by odszukać „bohatera” i podjąć się misji uratowania jej bliźniaka. brat.

Klip natychmiast przenosi fanów oryginalnego filmu z powrotem do świata Willow i trudno uwierzyć, że minęły 34 lata, odkąd Warwick Davis ostatni raz wcielił się w tę postać. Oprócz Davisa, Joanne Whalley ponownie wciela się w Sorshę, podczas gdy nowicjusze Ruby Cruz i Dempsey Bryk wcielają się odpowiednio w jej córkę Kit i syna Airka. Oczywiście włączenie tej nowej generacji zapewnia również połączenie z Madmartiganem Vala Kilmera, który nie mógł być częścią produkcji ze względu na problemy zdrowotne, ale według producenta wykonawczego Jonathana Kasdena nadal jest częścią serii .

Oficjalne streszczenie serii brzmi: „Historia rozpoczęła się od aspirującego maga z wioski Nelwyn i małej dziewczynki, której przeznaczeniem było zjednoczenie królestw, którzy razem pomogli zniszczyć złą królową i wypędzić siły ciemności. Teraz, w magicznym świecie, w którym kwitną ciastka, czarodzieje, trolle i inne mistyczne stworzenia, przygoda trwa nadal, gdy nieprawdopodobna grupa bohaterów wyrusza na niebezpieczną wyprawę do miejsc daleko poza ich domem, gdzie muszą stawić czoła swoim wewnętrznym demonom i zjednoczcie się, aby ocalić ich świat”.

Joanna Whalley mówi, że jej postać Willow była inspirująca

Joanne Whalley Willow serial disney plus Disney+/Lucasfilm

Willow ożywiła klasyczną opowieść o mieczu i magii w 1988 roku, a film nadal jest jednym z najbardziej lubianych filmów swoich czasów. Chociaż sam film zainspirował wiele późniejszych filmów fantasy, Joanna Whalley uważa również, że jej postać Sorsha przełamała trend, nie będąc typową damą w opałach, i zainspirowała całe pokolenie młodych kobiet. O swojej postaci powiedziała:

Czytaj także  Prime Video's Island: Plot, Cast, Release Date, and Everything Else We Know

„Na początku podobało mi się w niej to, że była połączeniem sprzeczności, tak jak my wszyscy, ponieważ była dość zaciekła, zdolna, silna, wrażliwa i romantyczna. Jesteśmy całymi istotami ludzkimi. Nie przypominam sobie, żebym potrzebował rozmów typu: „Coś jest nie tak z tą postacią”. To był dar pracy. Ziarno tam było. Wszystko tam jest. Stare powiedzenie, kiedy coś jest dobre, wszystko jest w scenariuszu. Aktorzy są po to, by to oświetlić, a jedna szczególna cecha osobista może wnieść coś innego scenarzyści niekoniecznie byli tego świadomi, ale zaczyna się od dobrego scenariusza”.

Willow zadebiutuje na Disney+ 30 listopada.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *