Czas na przedstawienie

Obsada Kingdom of the Planet of the Apes powiększa się o Williama H. ​​Macy’ego. Chociaż szczegóły dotyczące roli Shameless nie zostały jeszcze ujawnione, Deadline poinformowało, że aktor oficjalnie dołączył do obsady nadchodzącej kontynuacji. Jest ostatnim nazwiskiem, które zaangażowało się po poprzednich dodatkach członków obsady Owen Teague (The Stand), Freya Allen (The Witcher) i Peter Macon (The Orville).

Wes Ball (filmy o Więźniu labiryntu) reżyseruje na podstawie scenariusza napisanego przez Josha Friedmana, Ricka Jaffę, Amandę Silver i Patricka Aisona. Producentami filmu są Joe Hartwisk Jr., Jaffa, Silver i Jason Reed, a Peter Chernin i Jenno Topping będą producentami wykonawczymi.

To jedna z pierwszych ról Macy’ego po jego wysoko cenionym występie w serialu Showtime Shameless. Za rolę Franka Gallaghera, którą grał przez 11 sezonów, Macy był kilkakrotnie nominowany do nagrody Emmy, chociaż wcześniej zdobył ją za pracę nad filmem Door to Door. Aktor, który był również nominowany do Oscara za rolę w Fargo, od tego czasu występuje w przebojowym serialu The Dropout i można go zobaczyć w nadchodzącym komedii romantycznej Maybe I Do z Diane Keaton i Richardem Gere.

Kontynuacja serii Planeta małp

Wojna o planetę małp 20th Century Fox

Seria Planet of the Apes była wielokrotnie uruchamiana ponownie, a łącznie filmy zebrały ponad 1,8 miliarda dolarów w kasie. Oryginalny film został wydany w 1968 roku, a kiedy odniósł wielki sukces, narodziła się franczyza. Na podstawie tego pierwszego filmu miały powstać cztery kontynuacje oraz dwie adaptacje seriali telewizyjnych.

Tim Burton później zrestartował Planet of the Apes w 2001 roku. Kiedy seria ponownie przeszła w stan uśpienia, została później przywrócona wraz z ponownym uruchomieniem Rise of the Planet of the Apes z 2011 roku . Po tym filmie pojawiły się dwie kontynuacje, Dawn of the Planet of the Apes w 2014 i War for the Planet of the Apes w 2017. Tymczasem nadzieją Królestwa Planety Małp jest ponowne uruchomienie kolejnej trylogii.

Czytaj także  Anthony Mackie Says There Is One Way Marvel Is Stopping Captain America 4 Leaks

„Jeśli chodzi o Ball, źródła podają, że 20th i Disney byli bardzo zadowoleni ze scenariusza, który pojawił się w zeszłym miesiącu, a teraz są gotowi znaleźć gwiazdę filmu, która, miejmy nadzieję, poprowadzi przyszłe części nowej trylogii filmów”, Justin Kroll z Deadline zgłaszane w zeszłym roku.

Kingdom of the Planet of the Apes nie ma jeszcze ustalonej oficjalnej daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *