AppleTV+

Z dość długim życiorysem aktorskim, Will Smith ma długą karierę w przemyśle rozrywkowym. Niedawno The Hollywood Reporter stwierdził, że gwiazda Fresh Prince dołączyła do swoich dzieci Willow, Jaden i Trey Smith, aby przejąć Red Table Talk na Facebooku Watch, aby zastanowić się nad najnowszym projektem Smitha, Emancipation. Skupiony na niewolnictwie dramat reżysera Antoine’a Fuqua, obecnie transmitowany na Apple TV +, jest pierwszym filmem Smitha od kontrowersyjnego incydentu z Oscarem w 2022 roku, w którym Smith spoliczkował prezentera Chrisa Rocka.

Podczas czatu Smith nie odniósł się do kontrowersji związanych z Oscarem ani następstw, które nastąpiły w wyniku wydarzenia. Jego żona, Jada Pinkett Smith (która była tematem żartu Rocka, który doprowadził do tego, że Smith spoliczkował komika) i jej matka, Adrienne Banfield-Norris (które zazwyczaj są współgospodarzami serii na Facebooku), były wyraźnie nieobecne na Odcinek Red Table Talk.

Podczas 35-minutowego pokazu gwiazda King Richard zastanawiała się nad przytłaczającymi emocjami, jakie towarzyszyły portretowaniu zniewolonego mężczyzny. Dla tych, którzy nie wiedzą, Emancypacja to film oparty na faktach, który opowiada o niewolniku imieniem Peter (Smith), który ucieka na północ i dołącza do armii Unii. Dodatkowo blizny Petera po brutalnej chłoście ostatecznie pomagają ruchowi abolicjonistycznemu w realizacji jego celów.

Will Smith powiedział, że doświadczenie grania Petera w Emancypacji było takie samo jak „Actual Memories”

Emancypacja AppleTV+

„Kiedy już doświadczysz tych rzeczy, trafiają one do tych samych banków, co twoje rzeczywiste wspomnienia” — stwierdził Smith w odniesieniu do noszenia łańcuchów. „Nie masz oddzielnego miejsca do działania. Twój mózg i twoje ciało rozpoznaje to w taki sam sposób, w jaki rozpoznaje rzeczywiste wspomnienia. Masz koszmary o tym w ten sam sposób, więc to wszystko tego rodzaju rzeczy”.

Czytaj także  Nie ma Blair Witch w „Projekcie Blair Witch” — udowodnij mi, że się mylę

Smith dodał później: „Kiedy posuniesz się o jedno kliknięcie za daleko, Will Smith znika, a potem psychologicznie wchodzisz coraz głębiej w Petera i nie zdajesz sobie sprawy, że„ ty ”wymykasz się, a potem to się skończyło, a ty wracasz, szukasz siebie i już cię nie ma. Trudno to wyjaśnić, prawda? No i co się dzieje — grasz tymi postaciami, a kiedy grasz nimi wystarczająco długo, to jak przeprowadzka do inny kraj i mówi innym językiem. Jeśli wystarczająco długo mówisz w innym języku, zaczniesz tracić swój ojczysty język”.

Gwiazda dodatkowo zauważyła, że ​​jedyny raz, kiedy doświadczył czegoś choćby trochę podobnego do kręcenia Emancypacji, miał miejsce podczas kręcenia filmu Sześć stopni separacji z 1993 roku. Smith powiedział, że był to „jedyny inny raz w mojej karierze, kiedy się zgubiłem, kiedy posunąłem się za daleko z postacią”. Mimo to Smith nie wierzy, że kiedykolwiek przekroczył granicę ze swoją postacią w Emancypacji. „Nie powiedziałbym, że posunąłem się za daleko z Peterem – po prostu straciłem rachubę, jak daleko zaszedłem. Trochę się tam pokręciłem”.

Emancypacja jest już dostępna do streamowania na AppleTV+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *