Wydanie Sony Pictures

Znany producent Jerry Bruckheimer, twórca takich hitów, jak Top Gun, The Rock, Con Air, Armageddon, and the Beverly Hills Cop, Bad Boys, Pirates of the Caribbean i National Treasure, wyszedł z pełnym wsparciem Willa Smitha po The Slap Heard Around the World. Bruckheimer, niezłomny w obronie nagrodzonego Oscarem aktora, stwierdził teraz jednoznacznie, że Will Smith powróci w Bad Boys 4. Jeśli oczywiście zechce…

„Absolutnie [Will can come back]. To znaczy, Will popełnił błąd, niestety. To nie on. Jest fenomenalnym aktorem, a na świecie zawsze jest przebaczenie. I miejmy nadzieję, że publiczność mu wybaczy”.

Zapytany przez THR, czy po incydencie podczas 94. ceremonii rozdania Oscarów istnieje „realna droga naprzód dla Bad Boys 4 z Willem Smithem”, Bruckheimer jasno odpowiada, wierząc, że zawsze jest miejsce na przebaczenie. I ma nadzieję, że widzowie poczują to samo, jeśli kontynuacja Bad Boys dobiegnie końca.

Zarówno Will Smith, jak i Martin Lawrence powrócili do świata Bad Boys w 2020 roku po prawie dwóch dekadach nieobecności. W Bad Boys for Life dołączają do specjalnego zespołu AMMO Departamentu Policji w Miami, aby pokonać bezwzględnego Armando. Ale staroświeccy, dowcipni gliniarze muszą wkrótce nauczyć się dogadywać ze swoimi nowymi elitarnymi odpowiednikami, jeśli mają pokonać okrutny kartel, który zagraża ich życiu.

Wyreżyserowany przez duet filmowy Adil & Bilall trzeci film Bad Boys odniósł ogromny sukces zarówno wśród krytyków, jak i publiczności, a także w kasie. Zarabiając 426,5 miliona dolarów na całym świecie, a tym samym stając się trzecią najbardziej dochodową styczniową premierą wszechczasów, czwartym najbardziej dochodowym filmem 2020 roku i najbardziej dochodową odsłoną serii Bad Boys, Bad Boys 4 jest podobno we wczesnej fazie rozwoju.

Will Smith nazwał ostatnio galę rozdania Oscarów „przerażającą nocą”

Williarda Smitha Zdjęcia Sony

Czytaj także  Ciche miejsce: dzień pierwszy: fabuła, obsada, data premiery i wszystko inne, co wiemy

Jak wszyscy dobrze wiedzą, podczas 94. ceremonii rozdania Oscarów Will Smith wszedł na scenę i uderzył komika Chrisa Rocka w twarz po tym, jak ten ostatni zażartował z żony byłego. To, co powinno być największą nocą Smitha w jego karierze, zamieniło się w jego najgorszą, wprowadzając zamieszanie w karierze aktora i publicznym wizerunku. Smith niedawno skomentował incydent, opisując go jako „przerażającą noc”.

„Byłem daleko. Co wy wszyscy robiliście? Jak możesz sobie wyobrazić, to była okropna noc – powiedział. „Jest w tym wiele niuansów i zawiłości. Ale pod koniec dnia po prostu… zgubiłem to, wiesz? Smith kontynuował. – Przechodziłem przez coś tamtej nocy, wiesz? Nie żeby to w ogóle usprawiedliwiało moje zachowanie… Składało się na to wiele rzeczy. To był mały chłopiec, który patrzył, jak jego ojciec bije matkę, wiesz? Wszystko to po prostu zabulgotało w tym momencie. To nie jest to, kim chcę być”.

Willa Smitha można obecnie zobaczyć jako głównego bohatera Emancipation w reżyserii Antoine’a Fuqua, który jest teraz dostępny do transmisji na Apple TV+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *