Dołączenie Willa Ferrella do obsady niektórych z największych programów Netflix może być świetnym pomysłem lub wywołać strach w sercach wielu osób, w zależności od tego, czy jesteś fanem aktora komediowego. Na szczęście dla tego ostatniego jego wyprawa do światów Stranger Things, Squid Game i Bridgerton została ograniczona do celu nowej reklamy General Motors, która zadebiutowała podczas tegorocznego Super Bowl.

Ferrell był ostatnio widziany w filmie Apple TV+ Spirited z Ryanem Reynoldsem, a wkrótce pojawi się jako maniakalny dyrektor generalny firmy zabawkarskiej w filmie Barbie Margot Robbie. Jednak w niedzielny wieczór w zabawny sposób wniósł swoją komediową osobowość do wielu znanych obiektów Netflix. Reklamę możecie zobaczyć poniżej:

Podczas reklamy Ferrell bierze udział w południowokoreańskim przeboju Squid Game, w którym prawie grozi mu przedwczesna śmierć, grając w Red Light, Green Light, i przebiera się za Dustina, aby wejść w interakcję z Ericą ze Stranger Things, graną przez Priah Ferguson, kiedy powiedziano mu, że jego wygląd „rujnuje przedstawienie”. W roku, w którym Ferrell najwyraźniej stworzył kilka hitów po serii filmów o linach, występ na Super Bowl jest tylko kolejnym przypomnieniem tego, co aktor może zrobić, uderzając we właściwe nuty.

Will Ferrell zagra złoczyńcę w wyczekiwanym filmie Barbie

Sony Pictures Entertainment

Przez długi czas rola Willa Ferrella w Barbie z Margot Robbie była tajemnicą. Po tym, jak zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia z planu, okazało się, że Ferrell zagra fikcyjnego szefa Mattel, firmy zabawkowej stojącej za marką Barbie. Wychwalając scenariusz Barbie, Ferrell powiedział wcześniej:

„Moim skromnym zdaniem jest to ostateczny przykład sztuki wysokiej i sztuki niskiej. To pełen miłości hołd złożony marce, a jednocześnie nie może być bardziej satyryczny – po prostu niesamowity komentarz na temat męskiego patriarchatu i kobiet w społeczeństwie oraz tego, dlaczego Barbie jest krytykowana, a mimo to każda mała dziewczynka wciąż chce się nią bawić. Chłopcze, kiedy to przeczytałem, pomyślałem: „To jest fantastyczne”. Mogę zagrać dyrektora generalnego firmy Mattel i być facetem, który jest po prostu niewrażliwy, ale dziwny, a potem nie po to, żeby cokolwiek zepsuć, ale… W każdym razie to mnie ekscytuje.

Czytaj także  Jenna Ortega chce zwrócić się do środowego nigdy wcześniej nie reprezentowanego dziedzictwa latynoskiego

Ferrell dołącza do Barbiego po sukcesie Spirited, jego współpracy z Ryanem Reynoldsem, która nadała nowe muzyczne oblicze historii Dickensa Opowieść wigilijna. Oprócz Barbie, nadchodząca oferta Ferrella obejmuje również komedię Strays, film, który wprowadza film z oceną R do filmu o zagubionym psie, który znajduje drogę do domu. Ferrell wciela się w Reggiego, psa nieustannie porzucanego przez swojego znęcającego się i alkoholika właściciela. Kiedy Reggie w końcu zostaje porzucony w mieście, zdaje sobie sprawę, że jego właściciel nigdy tak naprawdę o niego nie dbał i postanawia wrócić do domu, by się zemścić.

Strays trafi do kin 9 czerwca, a Ferrella u boku Margot Robbie i Ryana Goslinga w Barbie od 21 lipca.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *