Netflixa

Ponowne uruchomienie Netflix Rodziny Addamsów było ogromnym sukcesem, ponieważ środa przyciągnęła niezwykle wysoką oglądalność od listopadowej premiery. W serialu wyreżyserowanym częściowo przez Tima Burtona Jenna Ortega gra starszą Wednesday Addams badającą tajemnice Akademii Nevermore. Podczas gdy ponowne uruchomienie często spotyka się z pogardą ze strony fanów, tak nie było w przypadku środy, która nadal przyciąga dużą liczbę wśród bardzo pozytywnych recenzji.

Według Variety, środa przekroczyła miliard godzin obejrzanych w ciągu miesiąca. To sprawia, że ​​​​serial jest dopiero trzecim w historii Netflix, który to zrobił, za Squid Game i Stranger Things 4. Wyprzedzając poprzedniego posiadacza drugiego miejsca Monster: The Jeffrey Dahmer Story, który zgromadził 856,2 miliona godzin transmitowanych strumieniowo w ciągu miesiąca, środa również spada tuż za Stranger Things 4 jako drugi pod względem popularności anglojęzyczny serial na Netfliksie. Do środy jest jeszcze tydzień, aby te liczby były jeszcze wyższe, aby prawdopodobnie zająć pierwsze miejsce, ale obecnie ma ponad 352 miliony godzin przesyłania strumieniowego za Stranger Things 4.

Stranger Things 4 ma również pewne zalety w stosunku do środy, na co należy zwrócić uwagę. Pierwszy to czwarty sezon serialu, który jest popularny i ugruntowany od lat, a pierwsze trzy sezony spędził na budowaniu coraz większej bazy fanów przed sezonem 4. Środa może być inspirowana Rodziną Addamsów, ale wciąż jest zupełnie nowa program, który nie miał żadnych gwarancji, że będzie hitem. Stranger Things 4 to także około 13 godzin, w porównaniu do mniej niż siedmiu godzin w środę, co oznacza, że ​​​​do ukończenia Stranger Things będzie wymagane więcej transmisji strumieniowych. W raporcie Variety zauważono, że w środę grano również w większej liczbie gospodarstw domowych, docierając do około 150 milionów gospodarstw domowych; Szacuje się, że Stranger Things 4 był oglądany w około 104 milionach gospodarstw domowych w pierwszym miesiącu.

Czytaj także  David Schwimmer Is Joining the Celebrity Special of the Great British Baking Show

Dlaczego Netflix nie odnowi w środę?

Środa Enid i środa Netflixa

Biorąc pod uwagę cały ten sukces, odnowienie środy powinno być oczywiste. Jednak na razie zamówienie na odnowienie nie wpłynęło. Być może Netflix chce, aby ten miesiąc rozegrał się przed ogłoszeniem odnowienia, a może drugi sezon jest w trakcie negocjacji z obsadą i ekipą trwający. W każdym razie program z pewnością wydaje się bardziej prawdopodobny, aby nie zostać odnowiony w tym momencie, ale fani wciąż z niepokojem czekają na oficjalne ogłoszenie tej wiadomości.

Możesz przesyłać strumieniowo pierwszy sezon środy na Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *