Netflixa

Wcielenie się w rolę kultowej postaci, takiej jak Wednesday Addams, byłoby wyzwaniem dla każdego, ale w oczach wielu Jenna Ortega była hitem jako postać. Teraz transmitowany na Netflix, Wednesday podąża za Ortegą jako starszą nastoletnią wersją Wednesdaya, gdy uczęszcza do Nevermore Academy, używając swoich mocy psychicznych, aby odkryć najmroczniejsze sekrety szkoły. Odbiór był w dużej mierze pozytywny, lądując w środę z drugim najwyższym wynikiem dla franczyzy Addams Family, za oryginalnym serialem telewizyjnym. Fani domagają się również, aby Netflix odnowił serial na sezon 2.

Ludzie, którzy pracowali w środę, również byli pod wrażeniem Ortegi. Gwendoline Christie odgrywa w serialu znaczącą rolę jako Larisa Weems, a bezpośrednia praca z Ortegą dała jej jeszcze większe uznanie dla aktorki. Oto, co Christie miał do powiedzenia na temat Ortegi w niedawnym wywiadzie dla ET Canada.

„Myślę, że Jenna jest naprawdę wyjątkowa w tej roli. Wykonuje naprawdę niesamowitą pracę. Jest aktorką o wielkich zdolnościach, wielkiej dynamice i naprawdę niezwykłej sile. Jest niesamowitą siłą i wnosi własną niepowtarzalną świeżość weź w środę. I widzimy więcej środy niż kiedykolwiek wcześniej ”.

Gwendoline Christie również była zachwycona współpracą z Christiną Ricci

Gwendoline Christie w środę Netflixa

Christie wspomina również w wywiadzie, że od dawna jest fanką Rodziny Addamsów, aw szczególności postaci Wednesday Addams. Z tak długoletnią miłością do środy, Christie z pewnością jest również daleko od poprzednich występów Christiny Ricci w tej roli. Christie omówiła również, jak to jest pracować z Riccim nad nową środową serią, a jako ktoś, kto jest wielkim fanem pracy Ricciego zarówno w serii Addams Family, jak i poza nią, było to po prostu spełnienie marzeń. Jak wyjaśnia aktorka:

„Ona jest naprawdę cudowna, Christina. Jest taką ikoną, wiesz. Ma niesamowity dorobek. Najwyraźniej bardzo ją kochałem i byłem naprawdę urzeczony tą niesamowitą aktorką, która wcielała się w postać Wednesday Addams w idealnym sposób. Miała niezwykłą karierę i naprawdę wykonała fantastyczną pracę, a także w bardziej mainstreamowym kontekście. Byłem więc wielkim wielbicielem jej pracy. Jest świetna i naprawdę świetna, a ja świetnie się bawiliśmy. Teraz jesteśmy przyjaciółmi. To był sen, to był prawdziwy sen”.

Czytaj także  Kevin Bacon Performing Guardians of the Galaxy Holiday Special Song on Jimmy Fallon Makes James Gunn's Heart "Grow Three Sizes"

Środa jest transmitowana na Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *