Netflixa

Być może to jest powód, dla którego Netflix nadal nie odnowił środowego sezonu 2, pomimo ogromnego sukcesu. Debiutujący na Netflix w listopadzie środa szybko stał się jednym z najczęściej oglądanych programów w historii platformy streamingowej. Oprócz wysokiej oglądalności, dzięki której serial wskoczył na szczyty list przebojów i zamknął rok jako numer 1 w serwisie Netflix, środa spotkała się również z bardzo dużym uznaniem widzów i krytyków.

Biorąc pod uwagę te pochwały, wydaje się oczywiste, że środa zostanie odnowiona, a jednak fani wciąż czekają na oficjalne ogłoszenie. Teraz młyn plotek kręci się z nowym raportem sugerującym, że serial może ostatecznie opuścić Netflix. The Independent donosi, że prawa do zaplątania się w nowych właścicieli mogą hipotetycznie zobaczyć, jak środa przeniesie się do Prime Video na sezon 2. Powodem tego jest to, że prawa do Rodziny Addamsów są własnością MGM, która połączyła się z Amazonem w 2022 roku. Nadal jest możliwe, że Netflix zawrze umowę, aby zachować prawa do serialu na nadchodzące sezony, ale konkurencja wojen strumieniowych sprawia, że ​​​​sprawa jest nieco niepewna w taki czy inny sposób.

W każdym razie jasne jest, że Netflix jest zainteresowany kontynuowaniem serii. Peter Friedlander z Netflix, który nadzoruje scenariusze seriali dla USA i Kanady, powiedział ostatnio, że jest „optymistą” co do przyszłości serialu. Chociaż Friedlander był również nieco niejasny co do tego, czym dokładnie był napad, sugerując, że wciąż próbują przeanalizować sukces serialu za kulisami.

„Może wiesz, co mam zamiar powiedzieć – ale w tej chwili nie mam nic do potwierdzenia” – powiedział Variety w grudniu. „Jestem optymistą co do środy. Zostawimy to na tym. Dziwne, ponieważ wydaje się to inne, ale mamy dopiero dwa tygodnie do rozpoczęcia środy. Tak więc wciąż jesteśmy na początku tego kulturowego fenomenu. I jest wiele do przyswojenia i nauczenia się o tym”.

Czytaj także  Słowo na L: Generacja Q odzwierciedla bezpieczną przestrzeń Hollywood

Co wydarzy się w sezonie 2?

Środa tańczy na balu. Netflixa

Gdziekolwiek wyląduje, bardziej prawdopodobne jest, że środowy sezon 2 się wydarzy. Showrunnerzy serialu, Alfred Gough i Miles Millar, niedawno dokuczali, gdzie planują zająć się rzeczami w drugim sezonie, co obejmuje dalsze odkrywanie jej wyjątkowej relacji z Enid (Emma Myers), a także z jej matką, Morticią (Catherine Zeta-Jones).

„Chcemy w pewnym sensie zbadać i skomplikować wszystkie te relacje w przyszłości” – powiedział duet THR. „Szkoła była zamknięta, kiedy wyszli, co dało nam najwięcej możliwości na sezon 2 i myślę, że jest to coś, co z radością odkrywamy. Dla nas serial jest naprawdę o tej kobiecej przyjaźni, a Wednesday i Enid naprawdę bycie w centrum tego. Fakt, że naprawdę nawiązali kontakt z publicznością, był naprawdę satysfakcjonujący ”.

Dodali: „W takim razie inną rzeczą, którą naprawdę warto kontynuować, jest dalsze badanie relacji matka-córka Wednesday-Morticia, która teraz, gdy Morticia wie o mocy, dała jej pewien pomysł, jak to jest odejdzie. Jak potoczy się ich związek?

Środa jest transmitowana na Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *