Netflixa

Środa zgromadziła dwóch najmniej prawdopodobnych współlokatorów w swojej ponurej, ponurej tytułowej bohaterce i wesołej, szczęśliwej wilkołaczce Enid. Omawiając potencjalny drugi sezon, współtwórca Miles Millar sugeruje, że zawsze istnieje możliwość, że w ich związku może być coś więcej w przyszłości, nawet jeśli nigdy nie było to pierwotnym zamiarem.

Osobiste relacje młodszych członków Rodziny Addamsów nigdy tak naprawdę nie zostały poruszone, przez co temat przyciągania między skrajnie przeciwnymi postaciami jest czystą kartą do pracy. Ta para zapewniła już kilka zabawnych chwil z ich początkowym niezręcznym przebywaniem ze sobą iz pewnością jest dynamika do zbadania. Millar powiedział The Hollywood Reporter :

„Jak Al [Gough] powiedział, że ta idea siostrzeństwa jest kluczem do serialu. Nie będziemy niczego dyskontować i, oczywiście, czasami postacie się ujawniają, co jest zabawną rzeczą, którą kochamy w telewizji, że jest to organiczna podróż. Mamy mapę drogową i chcielibyśmy mieć wzdłuż niej trasy prowadzące w nieoczekiwanych kierunkach. Jesteśmy więc otwarci na wszystko. Chcemy odkrywać tę przyjaźń pod każdym względem, ale nie będziemy, to jest miejsce, w którym czasami zostajesz źle skierowany przez fanów i tym podobne, więc po prostu trzeba być naprawdę otwartym, aby zobaczyć, jak rozwijają się te postacie i ta przyjaźń. Jak powiedział Al, ta przyjaźń jest kluczem do naszej wizji serialu”.

Kiedy środa zostanie odnowiona na sezon 2?

Środowy program telewizyjny na Netflix Netflixa

Obecnie fani wciąż czekają na wieści o odnowieniu w środę, a Netflix nie spieszy się z tym. Nie różni się to od innych niedawnych hitów, takich jak The Sandman, który wydawał się być w zawieszeniu na zawsze, zanim nowy sezon został ostatecznie rozpoczęty. Peter Friedlander z Netflix niedawno zaktualizował szanse na powrót środy na więcej sezonów, a jego komentarze były tak pozytywne, jak to tylko możliwe, bez faktycznego potwierdzenia odnowienia.

Czytaj także  The Flash's Final Season Getting Its Premiere Date Has Longtime Fans Feeling Sad

„Może wiesz, co mam zamiar powiedzieć – ale w tej chwili nie mam nic do potwierdzenia. Jestem optymistą co do środy. Zostawmy to. Dziwne, ponieważ wydaje się inaczej, ale mamy tylko dwa tygodnie do środowej premiery. Tak więc wciąż jesteśmy na początku tego kulturowego fenomenu. Jest wiele rzeczy do przyswojenia i nauczenia się na ten temat”.

Przed wydaniem nie było jasne, jak publiczność zareaguje na środę. Chociaż na ekranie pojawiały się kolejne wcielenia postaci, wspomnienie występu Christiny Ricci z lat 90. wciąż jest w pamięci wielu ludzi i właśnie to serial musiał przezwyciężyć. Zasadniczo programowi udało się wyjść z cienia swoich poprzedników, a nawet uzyskać wyższe oceny krytyków i publiczności na Rotten Tomatoes. Zdobywając wiele wyróżnień podczas swojego biegu, w tym pobijając wiele rekordów Netflix, środowa przyszłość wygląda znacznie jaśniej niż perspektywa jego tytułowego bohatera, a ostateczne ogłoszenie wiadomości o nowym sezonie może zająć tylko kilka tygodni.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *