Dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslav, podwoił prace przygotowawcze pod plany DCU Jamesa Gunna i Petera Safrana. Podczas kwartalnej rozmowy o zarobkach WBD Zaslav podzielił się swoim podekscytowaniem związanymi z dziesięcioletnimi nadziejami, jakie ma na nową iterację serii DC, która zmieni zasady gry dla firmy. Powiedział:

„Jesteśmy skoncentrowani na budowaniu tego 10-letniego planu DC” – wyjaśnił Zaslav. James pisał [Superman: Legacy]. Spędzaliśmy czas z nim i Peterem, a on miał wizję dla DC, w której wszyscy jesteśmy. Przedstawił to tobie i prasie jakiś miesiąc temu. To dla nas jedna z największych możliwości tworzenia wartości. Myślę, że to mogło i powinno być ogromne, ponieważ nie było na siłę naciskane. Jeśli spojrzysz na DC, Harry’ego Pottera i Władcę Pierścieni, a następnie spojrzysz na Warner jako firmę, bez tych trzech. To te trzy niezbite produkty, które kiedy ktoś jest na kolacji gdziekolwiek na świecie i patrzy na zegarek o 8:00 i wspomina Batmana, Supermana, Wonder Woman, Harry’ego Pottera, Władcę Pierścieni, w każdym kraju, wychodzą z kolacji i muszą iść do domu, aby zobaczyć ten produkt, który kochają. Z tymi namiotami daje to ogromną przewagę.

Jesteśmy firmą zajmującą się opowiadaniem historii, ale uważamy, że mamy przytłaczającą przewagę na rynku dzięki własności intelektualnej, którą posiadamy. [and] uzyskać tę przewagę. Musimy tworzyć świetne treści z tym adresem IP. To IP opowiadania historii. Nie zrobiliśmy filmu o Supermanie od 10 lat. Nie robiliśmy nowych treści o Harrym Potterze od ponad dekady. I Władca Pierścieni, który jest fantastyczną serią. Wiesz, jeśli Andy Jassy naciskał na Amazon z dużym sukcesem, to my jesteśmy właścicielami tych praw do filmu. Dlatego chcemy to zoptymalizować jako ujednoliconą strategię dla firmy. Przenosimy to na film, telewizję, a nawet sprzedajemy stronom trzecim, ponieważ coś mamy. Mamy skarb, którego nie ma nikt inny. I wiesz, dla nas samo DC może i powinno zmienić reguły gry. Myślę, że dużo zostało na stole. Musimy wziąć te huśtawki. Mamy teraz jednych z najlepszych twórców w branży, którzy skupiają się na tych wahaniach”.

Czytaj także  Ari Aster's Beau Is Afraid Has Officially Been Rated R

Czy Warner Bros. Discovery wróci do walki po burzliwym 2022 roku?

DC Studios/DC Comics

Z komentarzy Zaslava jasno wynika, że ​​wierzy on, że WBD przyniesie w przyszłości wiele ekscytujących rzeczy, które odwrócą losy firmy po ciężkim końcu 2022 roku. Podczas gdy wielu fanów DC było niezadowolonych ze zmian i odwołań trafienia franczyza po fuzji Warner Bros. i Discovery Inc, pierwsza plansza DC ogłoszona przez Gunna i Safrana, zaoferowała kilka rzeczy, aby zachęcić fanów do zmian.

Chociaż wokół serii będą nadal panować niepokoje, dopóki nowe filmy i programy telewizyjne nie zaczną się pojawiać w 2025 roku, James Gunn i jego aktywne konto na Twitterze będą nadal dostarczać stały strumień zwiastunów dotyczących obsady, fabuły i innych tajnych dodatków do łupek, o którym była już mowa.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *