studia Marvela

Wyczekiwana seria spin-off hitu MCU WandaVision z 2021 roku, zatytułowana Agatha: Coven of Chaos, miała przesuniętą datę premiery.

Zainspirowany złoczyńcą o tym samym imieniu z Marvel Comics, Agatha: Coven of Chaos to najnowsza seria, która ma swoją premierę na Disney+. Spektakl jest kontynuacją WandaVision, z aktorką Elizabeth Olsen w roli tytułowej.

W ACOC tematem programu telewizyjnego będzie czarownica o imieniu Agatha Harkness, która wcześniej udawała Agnes, natrętną sąsiadkę Wandy Maximoff. Fani serii pamiętają, że w WandaVision Agatha miała obsesję na punkcie używania Wandy, powszechnie znanej jako Szkarłatna Wiedźma, do kontrolowania swojej magii chaosu.

Podczas gdy widzowie mogą spodziewać się, że aktorka i komik Kathryn Hahn powrócą do serialu jako Agatha, a Emma Caulfield Ford jako Dottie, tylko kilka rzeczy w serialu jest pewnych. To, co zostało ujawnione przez Disney+ na temat fabuły, składa się z drobnych szczegółów, takich jak rola Agaty jako guwernantki i korepetytorki. Wciąż ustalana jest także data jego premiery. Kilka mediów ogłosiło, że zdjęcia do serialu, którego zdjęcia rozpoczęto w 2021 r., zakładają następnie kręcenie w styczniu 2023 r. Oprócz tego, Disney+ Japan niedawno wydało roster MCU na ten rok, który nie obejmuje Agatha: Coven of Chaos, więc data premiery 2023 lub nawet 2024 nie wydaje się obiecująca.

Disney+ i Marvel’s Hawkeye spin-off, Echo, otrzymuje opóźnienie

Echo Disneya

Oprócz Agatha: Coven of Chaos nieobecnego w zestawieniu serii MCU Disney + w zeszłym roku jest spin-off serii Hawkeye Echo. Niestety seria ma podobny problem jak spin-off serii WandaVision, ponieważ data premiery została opóźniona. Echo, z udziałem aktorki Alaqua Cox, która gra bohaterkę Mayę Lopez, miał datę premiery studyjnej zaplanowaną na lato 2023 roku. Jednak według niedawnego wywiadu z scenarzystką serialu Marion Dayre podczas wywiadu dla podcastu Writers Panel, wydaje się, że wszystko się zmieniło .

Czytaj także  Will Trent Season 1: Plot, Cast, Release Date, and Everything Else We Know

Dayre stwierdził, że serial ma zostać wydany pod koniec tego roku. Serial, który został już sfilmowany, opowiada historię Mayi Lopez, której mroczna przeszłość powraca do niej i sieje spustoszenie i chaos w jej niegdyś błogim życiu. Aby wyleczyć się ze swoich wcześniejszych doświadczeń, musi naprawić swoje problemy i przyjąć swoje rdzennie amerykańskie dziedzictwo i stać się jednością ze społecznością. Dodatkowo możesz nadrobić zaległości w Marvelu dzięki filmom fabularnym i serialom z MCU dostępnym na Disney+.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *