Główny bohater Szybkich i wściekłych, Vin Diesel, ujawnił nasze pierwsze spojrzenie na powrót Dominica Toretto w nadchodzącej kontynuacji, Fast X. W mediach społecznościowych pokazujemy zdjęcie, na którym Dom rzuca jedno ze swoich klasycznych, mrużących oczu z powagą i ma na sobie koszulkę z jego imieniem (na wypadek, gdybyś pomyślał, że to po prostu zdjęcie Diesela, który spędza swój dzień), aktor potwierdził również, że pierwszy zwiastun Fast X „uruchomi się w przyszłym miesiącu…” Sprawdź najnowsze spojrzenie na Fast X poniżej.

Fast X sprawi, że Dominic Toretto i jego rodzina po raz kolejny zmierzą się z Cipher, geniuszem przestępczości i cyberterrorystą Charlize Theron. Tylko tym razem ma partnera w zbrodni w postaci Dantego, granego przez gwiazdę Aquamana, Jasona Momoa, przy czym duet bez wątpienia powoduje wszelkiego rodzaju chaos w Domu i jego ukochanej ekipie przestępców, którzy zostali tajnymi agentami.

Bardziej szczegółowe szczegóły dotyczące roli Momoa w postępowaniu pozostają obecnie tajemnicą, ale aktor ujawnił, że Dante będzie złoczyńcą nieco innym niż oczekiwali widzowie. Opisując Dantego jako „sadystycznego i androgynicznego”, Momoa świetnie się bawi jako członek rodziny Szybcy i wściekli.

„Wreszcie mogę być złym facetem. Byłem dobrym facetem przez jakiś czas. Jest bardzo sadystyczny i androgyniczny i jest trochę jak paw… Ten facet ma wiele problemów. Zdecydowanie ma problemy z tatusiem ”, ujawnił Momoa, zanim wyjaśnił, dlaczego pociągnęło go granie postaci tak różnej od jego poprzednich występów na dużym i małym ekranie. „To było trudne, ponieważ ludzie zawsze myślą, że jestem tylko kolesiem, który gra [macho characters],” wyjaśnił. „Ale chcę się poruszyć, chcę czegoś nowego. Wszystko się zmienia i nawet role czarnych charakterów, które teraz gram, są ekscentryczne”.

Fast X pojawi się w kinach w maju

Universal Studios

Jak dotąd, podczas produkcji, Fast X trafiał na pierwsze strony gazet z niewłaściwych powodów. Powracający reżyser Justin Lin nagle odszedł od kontynuacji w kwietniu 2022 roku po „poważnym nieporozumieniu” z Dieselem. Po tym, jak Diesel podobno przybył na spotkanie z notatkami, z czego Justin Lin był bardzo niezadowolony, nastąpił dramat, a spotkanie podobno zakończyło się „zatrzaśnięciem drzwi”. Źródła w tamtym czasie powiedziały, że „Justin w końcu miał dość i powiedział:„ Ten film nie jest wart mojego zdrowia psychicznego ”.

Czytaj także  John Carpenter Clarifies Dead Space Movie Rumors

Fast X jest teraz na dobrej drodze, aby stać się jednym z najdroższych filmów wszechczasów dzięki „licznym elementom niszczącym budżet”, w tym „zwiększonym pensjom gwiazdy serialu Vin Diesel i reszcie obsady franczyzy, ogólnemu wzrostowi produkcji koszty spowodowane globalną inflacją i opłaty za testy na wypadek pandemii wymagane przez protokoły bezpieczeństwa COVID-19”.

W obsadzie znaleźli się Vin Diesel, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jason Momoa, John Cena, Brie Larson, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Scott Eastwood, Michael Rooker, Daniela Melchiora, Alana Ritchsona, Cardi B, Helen Mirren, Ritę Moreno i Charlize Theron. Nic dziwnego, że Fast X kosztował tak dużo.

Wyreżyserowany przez Louisa Leterriera , Fast X ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 19 maja 2023 r. Przez Universal Pictures , a kolejna kontynuacja Szybkich i wściekłych, prawdopodobnie zatytułowana Fast XI , ma zostać wydana w lutym 2024 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *