HBO

Troy Baker, który pierwotnie grał kultową postać Joela w grze wideo The Last of Us, drażnił fanów podekscytowanych adaptacją HBO. Ostatnie komentarze Bakera wskazują, że trzeci odcinek adaptacji HBO The Last of Us zmieni oczekiwania fanów. Adaptacja HBO przedstawia niebezpieczną podróż ocalałego Joela Millera (Pedro Pascal) i 14-letniej sieroty Ellie (Bella Ramsey). Aby dostarczyć Ellie bojowniczej rewolucyjnej frakcji znanej jako Świetliki, Joel musi przedrzeć się przez zainfekowane zombie Stany Zjednoczone, pełne niebezpieczeństw. Gdy ich związek się rozwija, Joel zaczyna rozumieć, jak wyjątkowa i ważna jest Ellie, kiedy zdaje sobie sprawę z jej rzadkiej odporności na infekcję grzybiczą, która zdziesiątkowała większość świata. Chociaż można było oczekiwać, że ta adaptacja będzie ściśle trzymać się materiału źródłowego, jasne jest, że fani powinni być przygotowani na naprawdę nieoczekiwane zwroty akcji w trzecim odcinku.

Podczas występu w podcaście Play Watch Listen Baker ujawnił, że widział pierwsze pięć odcinków programu telewizyjnego The Last of Us i pochwalił serial. Następnie zasugerował, że trzeci odcinek zmieni oczekiwania publiczności. Baker występuje w serialu jako James, członek brutalnej grupy ocalałych.

„Widziałem do piątego odcinka i mogę ci teraz powiedzieć, że dotarłeś do odcinka trzeciego, to koniec. Stoisz na biurku:„ O, kapitanie! Mój kapitanie!” To, co ustawia w pierwszych dwóch odcinkach, wprowadza cię w świat, jeśli nie masz pojęcia, co to jest. Bierze wszystkie twoje oczekiwania i po prostu się ich pozbywa.

Seria The Last of Us jest hołdem dla ukochanej gry wideo

Presja na nadchodzącą adaptację HBO The Last of Us, jednej z najbardziej ukochanych gier wideo wszechczasów, jest duża. Ponieważ oryginalny twórca, Neil Druckmann, był zaangażowany w jej tworzenie, fani mają duże nadzieje, że pozostanie ona wierna dziedzictwu gry i odda sprawiedliwość jej postaciom. Aktor Murray Bartlett, którego wielu może znać z Look, ma zagrać Franka, postać wspomnianą tylko krótko w grze. Bartlett powiedział niedawno, że The Last of Us zawiera „jedną z najlepszych godzin telewizyjnych, jakie kiedykolwiek czytałem”, co wzbudza oczekiwanie na serial. Inni członkowie obsady to Gabriel Luna jako Tommy Miller, Nick Offerman jako Bill, Merle Dandridge jako Marlene, Jeffrey Pierce jako Perry, Anna Torv jako Tess, Murray Bartlett jako Frank, Melanie Lynskey jako Kathleen i wielu innych.

Czytaj także  Chaos During Harry Styles’ Grammy Performance, Dancers Say the Stage Rotated in the Wrong Direction

The Last of Us zadebiutuje na HBO Max 15 stycznia.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *