Najważniejsze zdjęcia

Od premiery Titanica minęło 25 lat, a debata na temat przetrwania Jacka pozostaje jednym z najgorętszych tematów wśród fanów. Victor Garber, który grał projektanta Titanica, Thomasa Andrewsa, dzieli się swoimi trzema groszami na temat kontrowersji związanych z drzwiami Titanica.

Postać grana przez Victora Garbera, Thomas Andrews, może żałować zbudowania rzekomo niezatapialnego statku, który doprowadził do upadku postaci granej przez Leonarda DiCaprio. Mimo to aktor uważa, że ​​śmierć Jacka jest nieunikniona. Co więcej, aktor uważa, że ​​teorie o tym, że Jack przeżył śmierć dzięki zamontowaniu pary na drzwiach, są niemożliwe.

Powiedział Entertainment Weekly: „Jeśli tak ma być [James Cameron] chciał zakończyć film, zrobiłby to. To jedno z tych pytań, których tak naprawdę nie rozumiem. Jeśli to zepsuło ci film, przepraszam, ale z pewnością nigdy nie przyszło mi to do głowy”.

Garber uważa, że ​​fani nie powinni debatować na ten temat, ponieważ tak właśnie wygląda historia i fani powinni to zaakceptować.

James Cameron planuje rozstrzygnąć debatę raz na zawsze

James Cameron – 3 Oscary Biograf

Przez lata różne osobistości zaangażowane w film wyrażały swoją opinię w tej sprawie. Pod koniec ubiegłego roku James Cameron wypowiedział się na temat kontrowersyjnego zakończenia filmu. Jeśli istnieje jedna wiarygodna osoba, która rozstrzygnie tę debatę, jest to twórca filmu Titanic.

Aby udowodnić, że jego zakończenie filmu jest najbardziej prawdopodobne, Cameron i jego zespół zbadali i przestudiowali, aby to udowodnić. Powiedział: „Przeprowadziliśmy badania naukowe, aby zakończyć tę sprawę i raz na zawsze wbić jej kołek w serce. Od tego czasu przeprowadziliśmy dogłębną analizę kryminalistyczną z ekspertem od hipotermii, który odtworzył tratwę z filmu, i zamierzamy zrobić na jej temat mały odcinek specjalny, który ukaże się w lutym”.

Czytaj także  The Flash Synopsis Offers Further Details Regarding DC Multiverse Mash-Up

Cameron szczegółowo opisał, w jaki sposób jego ekipa próbowała odtworzyć tę scenę. Zespół znalazł dwóch kaskaderów, którzy ważą tyle samo co Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, aby odtworzyć film. Reżyser powiedział: „Wzięliśmy dwóch kaskaderów, którzy mieli taką samą masę ciała jak Kate i Leo, i umieściliśmy czujniki na nich i wewnątrz nich, włożyliśmy ich do lodowatej wody i sprawdziliśmy, czy mogli przeżyć różnymi metodami, a odpowiedź brzmiała: nie było możliwości, żeby oboje przeżyli. Tylko jeden mógł przeżyć.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *