Od jednego Kudłatego do drugiego, Sam Richardson był zachwycony obecnością Matthew Lillarda podczas castingu do nowego serialu Velma. Teraz, transmitując swoje pierwsze dwa odcinki w HBO Max, Velma ponownie wyobraża sobie czterech członków Mystery Inc. z Mindy Kaling jako południowoazjatycką inkarnacją tytułowego geniusza. W obsadzie znaleźli się także Sam Richardson jako Norville, czarnoskóry wcielający się w Kudłatego, obok Constance Wu jako wschodnioazjatycka wersja Daphne. Fred Jones, któremu głos użyczył Glenn Howerton, jest jedynym z czwórki, który nie został ponownie wyobrażony jako osoba kolorowa dla Velmy.

W mediach społecznościowych pojawiła się krytyka zamiany ras wspomnianych postaci Scooby-Doo. Ale podczas gdy niektórzy ludzie w Internecie płakali, inni postanowili spojrzeć na nowe podejście do Scooby-Doo z innej perspektywy. Widząc skargi fanów na obsadę Richardsona w roli Norville’a, Lillard zamieścił wiadomość na Twitterze, w której stwierdził, że aktor będzie świetny w tej roli. W nowym wywiadzie dla TheWrap, Richardson odniósł się do tego momentu jako „wielkiej sprawy” i wyjaśnił, dlaczego był wzruszony tym, że Lillard zaoferował to poparcie.

„To taki fajny koleś. Kiedy ogłosili podział postaci, wielu ludzi, wierzcie lub nie, miało problem z istnieniem Czarnego Kudłatego. Ale tak naprawdę prawdopodobnie pomyśleliby, dlaczego nie są stare głosy są takie same? Ale one są inne. My jesteśmy inni. Wszystko jest inne. Matthew Lillard powiedział: „Och, będzie świetnym Kudłatym”. Napisał to na Twitterze. To było naprawdę miłe. Nie musiał tego robić. Ale naprawdę to doceniam.

Richardson zgadza się również, że poparcie znaczyło więcej, biorąc pod uwagę, że Lillard był znacznie bardziej sceptyczny co do przejęcia roli Kudłatego przez Willa Forte’a w filmie animowanym Scoob!. Kiedy ogłoszono casting do tego filmu, Lillard wyraził rozczarowanie, że to nie on, sądząc, że oznacza to koniec jego występu w tej roli. Jednak od tego czasu aktor udzielał głosu Kudłatemu w nowych projektach, takich jak gra wideo MultiVersus.

Czytaj także  The Witcher Recasting Henry Cavill Will Bring a 'New Energy' to the Netflix Series, Says Showrunner

Velma pojawiła się w HBO Max

Velma Norville HBO Maks

Velma miała trochę trudny początek, ponieważ jej recenzje pierwszych dwóch odcinków są negatywne. Trudno powiedzieć, ile z tego wynika z bombardowania recenzjami, ponieważ obsada i inne elementy Velmy były tak mocno krytykowane przed premierą, że pewnego poziomu tego należało się spodziewać. Jednak Velma miała największy dzień otwarcia oryginalnego serialu animowanego w HBO Max, więc serial przyciąga wielu widzów.

Pierwsze dwa odcinki Velmy są teraz transmitowane w HBO Max.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *