Z łatwością najbardziej popularna i rozpoznawalna fuzja Vegety jest z Goku, ponieważ ta dwójka może stać się Gogetą lub Vegito w zależności od metody fuzji, ale fani Dragon Ball zapominają o jednej fuzji, o której można by argumentować, że Vegeta jest wszech- czas najsilniejszy – i to nie z Goku.

Podczas gdy pomysł fuzji w ramach ciągłości Dragon Ball technicznie zaczął się od Piccolo, kiedy łączył się z Nailem i Kami na długo przed jakimkolwiek z Saiyan, metoda Namkei polegała raczej na absorpcji ciała i duszy niż na połączeniu dwóch wojowników, którzy stali się jeden. Tak więc, oprócz fuzji wprowadzonych przez Piccolo, fani fuzji Dragon Ball znajdą najbardziej znane w dwóch formach: Fusion Dance i Potara Earrings. Fusion Dance to skomplikowany zestaw kroków, które dwaj wojownicy o równej sile muszą perfekcyjnie wykonać, aby połączyć się maksymalnie przez trzydzieści minut (to właśnie ta technika fuzji tworzy Gogetę). Kolczyki Potara są znacznie łatwiejsze, ponieważ nie wymagają żadnej techniki ani dopasowywania ki, ponieważ wszystkie dwie osoby muszą nosić kolczyk Potara, jeden na przeciwległym uchu, i zostaną połączone w jednego wojownika na maksymalnie godzinę (ta metoda fuzji tworzy Vegito).

W Dragon Ball GT sezon 1, odcinek 29 (napisany przez Junki Takegami, wyreżyserowany przez Osamu Kasai, wyprodukowany przez Toei Animation), Goku powrócił na Ziemię z Trunksem i Panem tylko po to, by odkryć, że planeta została przejęta przez najpotężniejszą Maszynę Mutant w erze GT, kochanie. Dziecko ma moc infekowania umysłów każdej napotkanej formy życia i dodawania ich do swojego umysłu roju. Używając tej pasożytniczej metody kontroli planetarnej, wszyscy na Ziemi stali się marionetkami Baby – w tym, a zwłaszcza Vegeta jako Baby, nie tylko zepsuli jego umysł, ale fizycznie połączyli się z nim, tworząc Baby-Vegeta.

Czytaj także  Boruto Confirms it Never Nerfed its Most Overpowered Ninja

Baby-Vegeta to najsilniejsza fuzja Vegety z jednego powodu

Najsilniejsza fuzja Dragon Ball Vegety.

Podczas gdy poziom mocy, powiedzmy, Super Saiyan Blue Gogeta (który został pokazany pokonując Legendarnego Super Saiyanina, Broly’ego, w Dragon Ball Super) z łatwością przyćmiewa Baby-Vegeta, sama surowa moc nie jest jedyną rzeczą braną pod uwagę tutaj – ale uniwersalny poziom zagrożenia. To nie znaczy, że Baby-Vegeta nie jest silny, ponieważ okazał się potężniejszy niż Majin Buu, a nawet położył Super Saiyan 3 Goku, jakby to było nic, ale ponieważ jego poziom mocy nie może się równać z takimi jak inne fuzje Dragon Ball, aby udowodnić swoją wyższość, należy wziąć pod uwagę inną umiejętność: moc asymilacji Baby-Vegety.

Dziecko-Vegeta może przejąć całe planety w stale rosnącym łańcuchu ekspansji umysłu roju w całym wszechświecie i może nakazać tym, których zepsuł, oddać mu całą swoją energię. W rzeczywistości Baby-Vgeta użył tej metody do stworzenia pokręconej wersji Duchowej Bomby, tak potężnej, że dosłownie wyrwała dziurę w rzeczywistości Dragon Ball. To prawda, że ​​połączona moc Baby i Vegety nie jest tak silna, jak pewne poziomy Vegety czy Gogety, ale fakt, że Baby-Vegeta może przejąć cały wszechświat, a następnie ukraść moc każdego, kogo zasymilował, oznacza, że ​​​​najbardziej niszczycielski Smok Vegety Fuzja kulek na kosmiczną skalę dotyczy Baby, a nie Goku.

Więcej: Najdziwniejsza transformacja DBZ Goku i Vegety jest również ich najsilniejsza

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *