Paw

Więcej programów zostało zakończonych prawie tak szybko, jak się zaczęły, tym razem w Peacock NBCUniversal. W piątek Deadline ujawniło, że nowa seria Vampire Academy jest jednym z najnowszych programów, które zostały anulowane. Dochodzi do szybkiego końca po zaledwie jednym sezonie, premiera na Peacock we wrześniu. Recenzje były w dużej mierze pozytywne, a dyrektorzy Peacock byli podobno kreatywnie zadowoleni z serialu, ale oglądalność nie była wystarczająco wysoka, aby uzasadnić zamówienie drugiego sezonu.

Oparta na serii książek Richelle Mead, Vampire Academy została stworzona dla Peacock przez Julie Plec i Marguerite MacIntyre. Seria nie ma związku z filmem o tym samym tytule z 2014 roku, który był również adaptacją oryginalnych książek. W serialu Sisi Stringer wciela się w Rose Hathaway, szkolącą się strażniczkę Dhampir, obok Danieli Nieves jako morojskiej księżniczki-wampiry, gdy oboje uczęszczają do Akademii św. Władimira.

W serialu występują także Andre Dae Kim, Anita-Joy Uwajeh, Mia McKenna-Bruce, Jonetta Kaiser, Andrew Liner, Rhian Blundell i J. August Richards. Producentami wykonawczymi są Plec i MacIntyre, a także Emily Cummins, Don Murphy, Susan Montford, Deepak Nayar i Jillian DeFrehn.

Jeden z nas kłamie został usunięty po 2 sezonach

jeden z nas kłamie Paw

Ujawniono również, że One of Us Is Lying został usunięty z Peacock po dwóch sezonach. Program pierwotnie miał swoją premierę w 2021 roku, a odnowienie sezonu 2 nastąpiło na początku 2022 roku. Drugi sezon miał swoją premierę w październiku i podobnie jak w przypadku Vampire Academy, Peacock był zadowolony z samego serialu, ale nie tak bardzo z niskiej oglądalności.

Stworzona przez Ericę Saleh gra One of Us Is Lying jest oparta na powieści Karen M. McManus. Podąża za grupą licealistów, którzy są podejrzani o śmierć kolegi, z których każdy ma swój własny możliwy motyw. W obsadzie znaleźli się Annalisa Cochrane, Chibuikem Uche, Marianly Tejada, Cooper van Grootel, Barrett Carnahan, Jessica McLeod, Mark McKenna, Melissa Collazo, Sara Thompson i Alimi Ballard. Erica Saleh pełniła funkcję showrunnera w sezonie 2 po tym, jak Dario Madrona był w tej roli w pierwszym sezonie.

Czytaj także  Kelsey Grammer Believes Frasier Reboot Will Work Even Without David Hyde Pierce and Jane Leeves

Jednak nie cała nadzieja została utracona w przypadku któregokolwiek z tych programów po ich odwołaniu. Plany idą naprzód, aby kupić zarówno Vampire Academy, jak i One of Us Is Lying gdzie indziej, więc te historie mogą być kontynuowane, jeśli inna usługa przesyłania strumieniowego lub sieć zainteresuje się. Na razie możesz obejrzeć dwa programy na Peacock.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *