Od czasu zakończenia czwartego sezonu nadprzyrodzonego cudu Netflix Stranger Things, który pozostawił widzów na całym świecie w gigantycznym klifie, a biedny Hawkins w stanie Indiana w gorszym stanie niż kiedykolwiek, trwający konflikt z Upside Down prawie zmusił Eleven i innych do opuszczenia swoich normalne życie za sobą. Nigdy więcej cotygodniowych eskapad Dungeons and Dragons w piwnicy Mike’a, żadnych wycieczek do pełnowartościowego centrum handlowego z lat 80. na filmy i lody oraz więcej gofrów Eggo dla Eleven. To ostatnie prawdopodobnie nie przeszkadza aktorce Eleven, Millie Bobby Brown, jednak zgodnie z raportem Cinema Blend, ujawniła w wywiadzie dla Wired, że tak naprawdę wcale nie lubi gofrów.

Jednym z najbardziej pamiętnych aspektów pierwszego sezonu było odnalezienie znacznie młodszej Jedenastki przez Mike’a i jego przyjaciół w nocy w lesie. Ukrywając ją w piwnicy swoich rodziców, Mike oferuje jej jedno z niewielu dań, jakie potrafi zrobić – gofry Eggo. Mimo że nigdy wcześniej czegoś takiego nie jadła, od razu zakochuje się w śniadaniowym przysmaku, nawet prosto z pudełka. Później przyłapano ją na kradzieży kilku pudełek Eggos z lokalnego supermarketu. Na jakiś czas stały się znakiem rozpoznawczym Eleven, a prawdziwa sprzedaż klasycznej marki wafli faktycznie wzrosła wszędzie dzięki programowi.

Pomimo tego skądinąd uroczego aspektu jej postaci, Millie Bobby Brown z humorem nie lubi tych Eggos. W rzeczywistości musiała obejść plan Stranger Things za każdym razem, gdy kręciła sceny, w których jadła gofry.

Nie, ja nie [like waffles]. Ludzie myślą, że tak. Ale właściwie w Stranger Things miałem obok siebie małe wiadro na plucie i plułem do niego. Ponieważ nie mogłem połknąć gofrów, bo bym się zakrztusił.

Chociaż z pewnością nie jest jedynym aktorem, który musiał znosić jedzenie lub picie czegoś, czego osobiście nie lubią dla postaci, którą grają, wciąż jest to komiczne małe objawienie dla fanów.

Czytaj także  HBO Max Exec ujawnia, gdzie seria Penguin pasuje do osi czasu Batman Universe

Osobiste połączenie Millie z „El”

wskazówki-twórcy-dziwnych-rzeczy-w-spin-offie-001

Chociaż może nie podzielać tego samego gustu co jej ukochana bohaterka, Millie trzyma Eleven blisko i droga sercu i uwielbia to okazywać. Zdecydowała się na taki sam numeryczny tatuaż „011” na nadgarstku jak jej bohaterka i dumnie pokazuje go w tym samym wywiadzie, który można obejrzeć poniżej.

Millie ponownie wcieli się w swoją przełomową rolę w piątym i ostatnim sezonie Stranger Things. Chociaż data premiery, a nawet boisko do gry, nie zostało jeszcze ogłoszone, biorąc pod uwagę ogromną skalę poprzedniego sezonu i fakt, że produkcja ma się rozpocząć dopiero w maju, można śmiało powiedzieć, że nie dostaniemy zwiastuna aż do sezonu świątecznego .

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *