Netflixa

Zgodnie z raportem Variety, romantyczny komediodramat Uncoupled, z Neilem Patrickiem Harrisem w roli głównej, został odwołany z Netflix po zaledwie jednym sezonie. Twórcy serialu, Darren Star i Jeffrey Richman, wypuścili serial w lipcu 2022 r., A jednocześnie ukazało się osiem odcinków.

Serial Netflix opowiada o życiu odnoszącego sukcesy agenta nieruchomości po czterdziestce, mieszkającego w Nowym Jorku i doświadczającego zmieniającego życie incydentu. Życie Michaela Lawsona, granego przez Harrisa, zostaje wywrócone do góry nogami po tym, jak jego partner, z którym był od 17 lat, nagle go opuszcza.

Michael zostaje samotnym gejem mieszkającym samotnie w Nowym Jorku i musi poradzić sobie z rozstaniem i nagłą zmianą w swoim życiu.

Harris jest najbardziej znany ze swojej nagrodzonej Emmy roli Barneya w przebojowym sitcomie z 2005 roku Jak poznałem waszą matkę, gdzie przypadkowo zagrał samotnego mężczyznę – w większości mieszkającego w Nowym Jorku.

W obsadzie znajdują się inne nazwiska, takie jak Tuc Watkins, Tisha Campbell, Brooks Ashmanskas, Emerson Brooks i Marcia Gay Harden, grające różne role u boku Harrisa.

Chociaż Uncoupled otrzymało w większości pozytywne pochwały od widzów i krytyków, z 73% aprobatą krytyków w serwisie Rotten Tomatoes i 95% aprobatą użytkowników Google, to wciąż nie wystarczyło, aby program był kontynuowany przez drugi sezon w serwisie streamingowym.

Ponadto program nie był wielkim hitem na Netflix w porównaniu z innymi oryginalnymi programami na platformie. Tylko raz znalazł się na liście pierwszej dziesiątki w ciągu tygodnia, w którym się ukazał, zajmując szóste miejsce w serwisie streamingowym, co oznacza, że ​​​​przewidziano odwołanie programu, a nie całkowitą niespodziankę.

Inne programy Netflix: niektóre odnowione, inne anulowane

Emilii w Paryżu Netflixa

Współtwórca Star jest także twórcą przebojowego serialu Netflix Emily in Paris, który został przedłużony na czwarty sezon, co oznacza, że ​​anulowanie Uncoupled nie oznaczało końca współpracy Star z Netflix.

Czytaj także  Sandrine Holt and Margarita Levieva Join the Cast of Daredevil: Born Again

Chociaż Emily in Paris ma niższą ocenę na Rotten Tomatoes niż Uncoupled, z 62% oceną krytyczną w porównaniu z oceną 73%, nie wyznacza to standardu, jeśli chodzi o liczbę widzów. 58 milionów gospodarstw domowych na całym świecie obejrzało program z Lily Collins w roli głównej przez pierwsze 28 dni w serwisie Netflix.

Lista odwołanych programów Netflix szybko rośnie, a programy takie jak 1899, Inside Job, The Chair i Dead End: Paranormal Park zostały odwołane tylko w styczniu 2023 r., pamiętając, że wciąż jesteśmy w połowie stycznia.

Anulowanie Uncoupled i innych programów Netflix może rozczarować widzów, choć warto wspomnieć, że serialowi i tak nie obiecano drugiego sezonu, co oznacza, że ​​żadna ukończona praca nie zostanie wyrzucona.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *