Hitowy serial anime That Time I Got Reincarnated As A Slime powraca z bardzo oczekiwanym sezonem 3. Ogłoszenie zostało oficjalnie ogłoszone podczas zaawansowanej projekcji nadchodzącego filmu anime That Time I Got Reincarnated as a Slime The Movie: Scarlet Bond​​ ​​​​.

Ta seria, znana również jako TenSura, jest jedną z najbardziej udanych i wpływowych w popularnym gatunku Isekai. W tej historii zwykły pracownik korporacji, Mikami Satoru, zostaje przypadkowo dźgnięty nożem na ulicy i umiera, by ponownie wcielić się w fantastyczny świat. Sęk w tym, że Satoru nie odradza się jako potężny wojownik, ale jako najdziwniejszy i najniższy z potworów, szlam. Przyjmując imię Rimuru i łącząc jego ludzką przebiegłość z naturalnymi zdolnościami, z którymi się odradza, bohaterowi udaje się zostać jednym z najpotężniejszych potworów na świecie, Lordem Demonów i zbudować prosperujące królestwo o nazwie Tempest, w którym potwory i inne rasy może współistnieć w pokoju.

TenSura, która jest obecnie uważana za jedną z najlepszych serii isekai wszech czasów, rozpoczęła się w 2013 roku jako seria powieści fantasy, napisana przez Fuse. Po ogromnym sukcesie książek i ich adaptacji mangi (opublikowanej przez Kodansha w 2015 roku), pierwszy sezon anime wyemitowano w 2018 roku, stając się natychmiastowym hitem, a drugi w 2021 roku. Kiedy ogłoszono pierwszy film z serii uwaga fanów była całkowicie skupiona na tej wielkoekranowej adaptacji. Co zaskakujące, podczas wczesnej projekcji filmu w Japonii oficjalnie ogłoszono trzeci sezon TenSura, który obejmował odsłonięcie fantastycznego zwiastuna, który można podziwiać poniżej, dzięki uprzejmości Crunchyroll.

Sezon 3 Reinkarnacji jako Slime pokaże najtrudniejszą bitwę Rimuru

reinkarnacja-jako-szlam-sezon-3-zapowiedź-wizualna-hinata

Wizualizacja przedstawia Hinatę Sagakuchi, jednego z najsilniejszych przeciwników, z którymi Rimuru musi się zmierzyć po wstąpieniu do rangi Władcy Demonów. Hinata jest Paladynem i przywódcą Dziesięciu Wielkich Świętych zachodniego Kościoła Świętego, a także japońską „Inną światowością”, podobnie jak Rimuru. Potwierdza to, że sezon 3 anime będzie adaptacją siódmego tomu serii powieści świetlnych, zatytułowanej Saint-Monster Confrontation. Jak sugeruje tytuł, historia będzie świadkiem zaciekłej bitwy między Hinatą i Rimuru, podczas gdy obie są uwikłane w złowieszczy spisek mający na celu zniszczenie Tempest.

Czytaj także  Trigun Stampede's English Dub Gets Official Release Date

Niestety, w chwili obecnej nie są dostępne żadne dalsze informacje na temat trzeciego sezonu TenSura, w tym data premiery i personel, ale jest bardzo prawdopodobne, że studio Eight Bit, które wyprodukowało poprzednie sezony i film, powróci. Crunchyroll przyniesie zachodnią publiczność sezon 3 tego czasu, w którym odrodziłem się jako śluz, więc fani serialu powinni mieć oczy otwarte na kolejne zapowiedzi w przyszłości.

Dalej: Oryginalny Faye Origin Cowboy Bebop udowadnia, gdzie Netflix popełnił błąd

Źródło: Crunchyroll.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *