Twórca uwielbianej serii gier wideo Gears of War, Cliff Bleszinski, wezwał gwiazdę Strażników Galaktyki Dave’a Bautistę i aktora Deadpool Ryana Reynoldsa do poprowadzenia niedawno ogłoszonej adaptacji Netflix. Korzystając z mediów społecznościowych, Cliff Bleszinski ujawnił, kogo chciałby zobaczyć w roli głównej obsady filmu aktorskiego, szybko wymieniając Bautistę i Reynoldsa jako odpowiednio Marcusa i Bairda.

Podczas gdy nazwisko Reynoldsa zostało po raz pierwszy przywołane przez jednego z fanów, obsada Dave’a Bautisty jest najwyraźniej czymś, co według Bleszinskiego musi się wydarzyć, gdy Gears of War trafi na ekrany w najbliższej przyszłości. Na szczęście Bautista wielokrotnie powtarzał, jak bardzo chciałby poprowadzić franczyzę.

„Nie robię z tego żadnych pretensji”, ujawnił Bautista w zeszłym roku. „Miałem szansę na spotkanie w WB, rozmawiali ze mną o tym i tamtym, a ja powiedziałem:„ hej, porozmawiajmy o Bane’ie. ’ Zdarzyło mi się to jeszcze raz w mojej karierze. Chcieli ze mną porozmawiać o Szybkich i wściekłych, a ja powiedziałem: „Nie jestem zainteresowany, porozmawiajmy o [Gears of War character] Marcusa Fenixa…”

Biorąc pod uwagę, że Bautista zagrał w kilku produkcjach Netflix, w tym w filmie akcji o zombie Army of the Dead i nadchodzącym kryminale Glass Onion: A Knives Out Mystery, nazwisko aktora bez wątpienia było już wypisane na tablicy gdzieś w studiach Netflix.

Cliff Bleszinski nie chce, aby Chris Pratt był w pobliżu serii Gears of War

Studia gier Xbox

Jednak jednym aktorem, którego Bleszinski nie chce nigdzie w pobliżu serii Gears of War, jest Chris Pratt, współpracownik Strażników Galaktyki Bautisty. Oprócz sugestii, kto powinien zostać obsadzony, błagał Netflix, aby trzymał Pratta z dala od adaptacji.

Stworzony przez Epic Games, rozwijany i zarządzany przez The Coalition oraz będący własnością i wydawany przez Xbox Game Studios, Gears of War to niezwykle udana strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, która koncentruje się na konflikcie między ludzkością a podziemnymi gadzimi hominidami znanymi jako Horda Szarańczy. Wyposażony w gigantycznych ludzi walczących z jeszcze większą liczbą gigantycznych potworów, Gears of War stał się jedną z najlepiej sprzedających się serii na konsolę Xbox 360, a fani czekali bardzo, bardzo długo, aż ponura i brutalna akcja pozwoli przejść z gry wideo do srebrnej ekran.

Czytaj także  Stephen King's The Last King to be Adapted Entirely in Foreign Language

Na szczęście wygląda na to, że cierpliwość się opłaciła, ponieważ Netflix ogłosił na początku tego tygodnia, że ​​trwają prace nad filmem Gears of War i serialem animowanym. „Gears of War miało swoją premierę 16 lat temu i aby uczcić tę okazję, Netflix nawiązał współpracę z The Coalition, aby zaadaptować sagę gier wideo Gears of War do pełnometrażowego filmu fabularnego, a następnie serialu animowanego dla dorosłych — z potencjałem więcej historii do naśladowania!” — poinformował Netflix w oświadczeniu.

Chcielibyście, żeby Dave Bautista i Ryan Reynolds poprowadzili adaptację Gears of War? Obaj aktorzy są oczywiście teraz bardzo zajęci, a Bautista ma zagrać w Glass Onion: A Knives Out Mystery, Knock at the Cabin w reżyserii M. Night Shyamalana, Guardians of the Galaxy Vol. 3 i Diuna: część druga. W międzyczasie Ryan Reynolds zapewni nam wszystkie świąteczne uczucia w Spirited u boku Willa Ferrella, zanim połączy się z Hugh Jackmanem w Deadpool 3.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *