Ulubiona przez fanów postać z Dragon Ball, znana jako Trunks, jest jednym z najpotężniejszych Wojowników-Z po tej stronie jego uparty Saiyan Prince, którego ojciec, Vegeta, dzięki temu nowemu fanartowi — dzięki uprzejmości artysty z branży komiksowej, InHyuka Lee — daje Trunksowi nowoczesne przeprojektowanie, na które zawsze zasługiwał!

Ten realistyczny przeprojektowany Trunks, udostępniony na Twitterze za pośrednictwem oficjalnego konta InHyuk Lee (@inhyuklee), to nie pierwszy raz, kiedy InHyuk Lee opublikował inspirującą grafikę na swojej stronie. Pracując jako ilustrator i artysta koncepcyjny zarówno dla Marvel, jak i DC Comics, InHyuk Lee konsekwentnie przesyła zdjęcia swoich profesjonalnych okładek, aby jego obserwujący mogli się nim cieszyć, jednocześnie bawiąc się tworzeniem fanartów postaci pochodzących ze światów nie tylko DC i Marvel, ale także One Piece , Full Metal Alchemist i oczywiście Dragon Ball.

Postać, która ma więcej niż kilka wersji siebie, kopiących w całej serii — Future Trunks, Kid Trunks i Dragon Ball GT biorą udział w Trunks, żeby wymienić tylko kilka — Trunks jest dzieckiem filarów Dragon Ball, Vegety i Bulmy, i po zasadniczo jednostrzałowy Mecha Frieza podczas swojego pierwszego debiutu, od razu stał się jednym z najpopularniejszych bohaterów serii. Zwykle ubrany w jakąś kurtkę z logo Capsule Corporation, Trunks nigdy nie rozstaje się ze swoim zaufanym mieczem, który trzyma schowany na plecach, dając swojemu ogólnie wyluzowanemu, ale rozsądnemu nastawieniu niszczycielskie ujście, przez które może się skierować, gdyby chwila po nią sięgnij.

Trunks otrzymuje nowoczesną metamorfozę na żywo w nowym fanartze

Narysowany na białym tle z odrobiną jasnego koloru, InHyuk Lee pokazuje Trunksa w całej jego bardziej realistycznej i nowoczesnej chwale, gdy w jednej ręce trzyma swoją kultową broń, aw drugiej radar Dragon Ball. Od razu przedstawiając argumenty za tym, jak Trunks mógłby wyglądać w bardziej realistycznym – a nawet aktorskim – otoczeniu, InHyuk Lee skupia się na drobnych szczegółach wyglądu Trunksa, wspomagany przez realistyczny styl graficzny, który działa na dalekim dystansie. więcej poziomów niż jeden. Dzięki dodatkowym kieszeniom, zamkom błyskawicznym, guzikom, paskom i ogólnej fakturze ubrań, rękawiczek i butów Trunksa, InHyuk Lee z powodzeniem nadaje modowym wyborom Trunksa bardziej realistyczną wrażliwość, posuwając się nawet do tego, że zmienia miecz Trunksa w bardziej celowo zaprojektowana broń, a nie nieco ogólna broń widoczna w serialu.

Czytaj także  Shonen Jump udowadnia, jak mroczny jest naprawdę jeden z klasycznych bohaterów

Uzupełnienie tego nowego wyglądu rysami twarzy mniej podobnymi do anime i narysowanymi z bardziej realistycznymi wymiarami ciała (tutaj Trunks nie spędzał tygodni w komorze czasu hiperbolicznego) i jasne jest, że InHyuk Lee wie, co robi, kiedy chodzi o przeprojektowanie kultowej postaci, takiej jak ta, szczególnie dla bardziej współczesnej publiczności. Trudno powiedzieć, czy Dragon Ball kiedykolwiek otrzyma styl graficzny, który będzie bardziej realistyczny niż stylowy w swoim podejściu, więc dobrze, że InHyuk Lee (@inhyuklee) ma świetny fanart anime gotowy na skrzydłach, aby pomóc bębnić zdobądź inspirację do potencjalnej wymiany!

Dalej: Wszystkie Formy Vegety łączą się w nowym, oszałamiającym fanartze

Źródło: @inhyuklee

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *