Crunchyroll, który będzie zajmował się angielskim dubbingiem dla Trigun Stampede, właśnie ogłosił, kiedy ten dubbing rozpocznie się na antenie, a także ujawnił specjalne pierwsze castingi.

W komunikacie prasowym Crunchyroll z 12 stycznia ogłosili, że Trigun Stampede zadebiutuje z angielskim dubbingiem 21 stycznia 2023 r. Pierwszy odcinek wydania z napisami miał swoją premierę dopiero 7 stycznia, co oznacza, że ​​dub będzie zaledwie dwa tygodnie za napisami wersja. Uwzględniono również pierwszą wiadomość o obsadzie, która sprawi, że fani klasycznego Triguna będą krzyczeć: Johnny Yong Bosch ponownie wcieli się w rolę Vash the Stampede po ponad 20 latach.

Johnny Yong Bosch powraca do Voice Vash w Trigun Stampede

Johnny Yong Bosch to dobrze znany głos fanom angielskich dubów anime, wcielający się w kultowe postacie, takie jak Ichigo Kurosaki z Bleach czy Lelouch Vi Britannia z Code Geass; pierwotnie zaczynał w Power Rangers, ale Trigun był jego pierwszym wielkim przełomem w aktorstwie głosowym w anime. Niedawno Bosch ponownie wcielił się w rolę Ichigo, po powrocie do nowego anime Bleacha The Thousand-Year Blood War. Reżyser głosu Triguna w dubie, Jeremy Inman, tak powiedział o wspólnej pracy: „TRIGUN to król anime i nie mogę się doczekać współpracy z Johnnym Yong Boschem, aby przywrócić go do życia dzięki temu nowemu i świeżemu podejściu, obiecując stare fani tej samej strzelaniny, przyciągając nowych fanów dzięki niesamowitej animacji, postaciom i historii”. W tej chwili nie wiadomo, czy któryś z aktorów głosowych Boscha z oryginalnego dubbingu Trigun powróci, ale z pewnością pojawi się więcej wiadomości o obsadzie.

When Trigun Stampede’s Dub Episodes Air

Grupa Trigun-Stampede-Vash-Meryl-Roberto

Dubbingowane odcinki Trigun Stampede będą debiutować w soboty, wraz z najnowszym wydaniem z napisami, począwszy od 21 stycznia. Warto zaznaczyć tym, którzy nie nadążali za Trigun Stampede, że serial jest ponownym uruchomieniem, a nie kontynuacją, więc jest nie ma potrzeby, aby fani oglądali oryginalnego Triguna (chociaż absolutnie powinni). Serial jest animowany w unikalnym stylu anime CGI, który już nadał mu charakterystyczny i stylowy wygląd, i zawiera poważne przeprojektowania niektórych głównych bohaterów, takie jak zmiana włosów Vash lub całkowite porzucenie postaci Millie. Chociaż te zmiany denerwują niektórych fanów, pierwszy odcinek udowodnił, że Trigun Stampede ma absolutną wartość.

Czytaj także  Pierwsza walka Goku z Vegetą jest przeciwieństwem tego, czego oczekiwaliby fani

Miejmy nadzieję, że fani, którzy mogli być zdenerwowani zmianami, nieco uspokoją się powrotem Boscha, uznając to za wskazówkę, że postacie Trigun Stampede wciąż są w dobrych rękach.

Więcej: Wyjaśnienie, dlaczego Trigun Stampede zaginął Milly

Poszukaj pierwszego odcinka angielskiego dubu Trigun Stampede, który zostanie wydany 21 stycznia!

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *