Zbliża się zimowy sezon anime, a Crunchyroll właśnie ujawnił, które nadchodzące seriale i pokazuje, że będzie lokalizował – zróżnicowana lista, która zawiera coś dla każdego.

Skład na zimę 2023 jest największym, jaki Crunchyroll kiedykolwiek wypuścił na ponad 50 tytułów, w tym zarówno zupełnie nowe serie i adaptacje, jak i anime powracające na kolejny sezon. Obejmuje to niektóre bardzo oczekiwane prace, takie jak adaptacja anime Nier Automata i długo oczekiwany powrót Triguna po prawie 25 latach. Wszystkie podane poniżej daty dotyczą premiery wersji z napisami; wielu otrzyma dubbingi, ale ich daty nie zostały jeszcze ogłoszone.

Trigun Stampede zadebiutuje jako pierwszy 7 stycznia. Seria będzie czerpała z kontynuacji oryginalnej mangi Trigun, która jest skierowana do starszej grupy demograficznej znanej jako „seinen”. Hitowy serial romantyczny Nie baw się mną, panno Nagatoro również powróci 7 listopada z drugim sezonem sadystycznej komedii. W rzeczywistości wiele seriali rozpocznie się wraz z drugim sezonem, na przykład Vinland Saga, którego premiera będzie miała miejsce 9 stycznia, oraz By the Grace of the Gods i In/Spectre, oba zaplanowane na 8 stycznia. Wiele seriali isekai będzie również będzie miał swoją premierę przez cały styczeń, jak Reborn to Master the Blade: From Hero-King to Extraordinary Squire, Ningen Fushin: Adventurers Who Don’t Believe in Humanity Will Save the World, The Fruit of Evolution 2: Before I Knew It, My Życie się udało i Gotowanie przy ognisku w innym świecie z moimi absurdalnymi umiejętnościami.

Inne serie anime, których można się spodziewać zimą 2023 r

Trigun-Stampede

Inne serie, które mają ukazać się w styczniu bez określonej daty, to gorąco oczekiwana Nier Automata Ver 1.1a, Saint Seiya: Knights of the Zodiac sezon 3 oraz Bofuri: Nie chcę się zranić, więc maksymalnie wykorzystam sezon obrony 2; wszystkie trzy mają również otrzymywać angielskie dubbingi. Warto zauważyć, że adaptacja anime często kontrowersyjnej mangi Ayakashi Triangle jest również przenoszona przez Crunchyroll, ale otrzyma tylko dub w języku niemieckim (ale powinna mieć wersję z angielskimi napisami). Seriale z jesiennego sezonu anime, które nadal trwają, będą oczywiście nadal tłumaczone. Obejmuje to takie tytuły jak My Hero Academia, BLUELOCK, One Piece, Boruto, Digimon Ghost Game i Case Closed.

Czytaj także  Boruto's Most Touching Moment is Actually Better in the Anime

Dzięki długo wyczekiwanym anime, takim jak Nier i Trigun: Stampede, zimowy harmonogram anime z pewnością wygląda na wypełniony fascynującymi nowymi tytułami i wydaje się, że Crunchyroll dokładnie wybrał niektóre z najlepszych tytułów do przetłumaczenia na simulcasty.

Dalej: Lupin Trzeci VS. Kocie oko w najbardziej oczekiwanym crossoverze anime 2023 roku

Fani mogą przesyłać strumieniowo te serie w dniach ich premiery z aplikacji lub strony internetowej Crunchyroll.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *