Zbliżamy się szybko do ostatniego odcinka The Daily Show, którego gospodarzem jest Trevor Noah, ponieważ komik opuści program 8 grudnia. Następuje to po tym, jak Noah ogłosił, że odchodzi 29 września, odcinek, który powiedział niemal od niechcenia, po czym przeszedł do przerwy reklamowej. Zauważył, że jego „czas się skończył” po siedmiu latach, ujawniając swoje plany bardzo szybkiego odejścia z pracy gospodarza programu.

Noah i ekipa serialu opowiedzieli więcej o sytuacji w nowym artykule w THR. W historii zauważono, że niektóre westchnienia słyszane na antenie, kiedy Noah ogłaszał, pochodziły od rzeczywistych członków ekipy serialu, oprócz osób na widowni w studiu. Showrunner Jen Flanz przypomniała sobie ten moment, kiedy to się stało, zwracając uwagę głównego scenarzysty Zhubina Paranga, że ​​będą musieli wyciąć nieskryptowany moment.

„Zaczyna mówić i mówić, a ja patrzę na Zhubina i pytam:„ Co on robi? Będziemy musieli to zredagować”, wspomina Flanz, mówiąc, że czuli się, jakby stracili „całe czucie w naszych ciałach”.

Kiedy nagranie dobiegło końca, Flanz i Zhubin podeszli do Noah przy biurku. Flanz zapytał, czy naprawdę zamierzają wyemitować komentarz, zauważając, że Noah „poszedł ciężko”, ale wszystko, co był w stanie powiedzieć, to „Przepraszam”. Noah powiedział THR, że zdecydował się ujawnić wiadomości w ten sposób, ponieważ po prostu chciał, aby wszyscy dowiedzieli się od razu.

„Jednym z powodów, dla których zrobiłem to w ten sposób, jest to, że nie chciałem, aby ktokolwiek był osobą, która potem powie komuś innemu, która potem powie komuś innemu, która potem powie komuś innemu” — wyjaśnia Noah. „I tutaj tworzymy tę rzecz. [The show] to miejsce, w którym jesteśmy razem, nasza przestrzeń, więc wydało mi się to najbardziej naturalnym sposobem, aby powiedzieć wszystkim w tym samym czasie”.

Czytaj także  Cisco's Potential Return to The Flash in the Final Season Remains Uncertain

Kto zastąpi Trevora Noah w The Daily Show?

Centrum Komedii

Zgłoszony plan The Daily Show zakłada zejście z anteny po ostatnim odcinku Noah przed powrotem w styczniu. Oczekuje się, że w tym czasie gospodarze będą się zmieniać, zanim zostanie nazwany stały gospodarz, podobnie jak w przypadku Jeopardy! po śmierci Alexa Trebeka. Mówi się, że Roy Wood Jr., jeden z obecnych korespondentów programu, jest faworytem. Jednak odmawia poważnego zastanowienia się nad tą możliwością, dopóki Noah nie wyjdzie za drzwi.

„To zbyt przytłaczające i nie chcę o tym myśleć” – powiedział Wood.

Na razie fani będą musieli najpierw przygotować się na pożegnanie z Noah w The Daily Show, ale ludzie zobaczą go wkrótce dzięki jego dalszej pracy w komedii. Noah mówi również, że chce bardziej zaangażować się w aktorstwo i kręcenie filmów, ujawniając, że pracuje nad kilkoma scenariuszami. Zobaczymy, co będzie dalej z nim po wyemitowaniu ostatniego odcinka 8 grudnia 2022 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *