Gdy na horyzoncie zbliża się jego ostatni program 8 grudnia, gospodarz The Daily Show, Trevor Noah, otwiera się na temat swojej niespodziewanej decyzji o opuszczeniu nocnego talk show.

Poświęcając kilka chwil na początku programu z 29 września, Noah podziękował publiczności i powiedział, że jego czas prowadzenia The Daily Show dobiega końca.

„To było absolutnie niesamowite i zacząłem myśleć o wszystkim, przez co przeszliśmy – prezydencji Trumpa, pandemii, jeszcze większej pandemii – i zdałem sobie sprawę, że po siedmiu latach mój czas się skończył” – powiedział wzruszony Noah.

Południowoafrykański komik zaszokował nie tylko swoją publiczność, ale także ekipę Daily Show, kiedy ogłosił swoje odejście, a Noah postanowił zachować tę wiadomość w tajemnicy, dopóki nie będzie mógł udostępnić jej na antenie.

„Jednym z powodów, dla których zrobiłem to w ten sposób, jest to, że nie chciałem, aby ktokolwiek był osobą, która następnie mówi komuś innemu, która następnie mówi komuś innemu, która następnie mówi komuś innemu” – powiedział Noah, mówiąc The Hollywood Reporter, że udostępnianie wiadomości na scenie wydawały się jedynym naturalnym ruchem.

„I tutaj tworzymy tę rzecz. [The show] to miejsce, w którym jesteśmy razem, nasza przestrzeń, więc wydawało mi się to najbardziej naturalnym sposobem, aby powiedzieć wszystkim w tym samym czasie”.

Noah dzieli się ważną radą, którą otrzymał od byłego gospodarza Daily Show

Podczas gdy ekipa stojąca za satyrycznym programem informacyjnym była zaskoczona oświadczeniem Noah, komik nie był pierwszym gospodarzem, który wycofał się z The Daily Show – oryginalny gospodarz Craig Kilborn odszedł w 1998 roku, a jego następca Jon Stewart odszedł w 2015 roku.

„Trevor przeprosił wszystkich, a potem, ponieważ byłem tam przy przejściu od Craiga do Jona i Jona do Trevora, czułem się całkiem pewnie, mówiąc:„ Mamy szczęście, że mieliśmy Trevora przez siedem lat, ale to miejsce jest instytucja”, wspomina showrunnerka Jen Flanz.

Czytaj także  WandaVision Spin-Off: Agatha: Coven of Chaos' Premiere Date is Uncertain

Chociaż załoga miała nadzieję, że Noah (którego nazywali „Energizer Bunny”) przez wiele lat, Noah mówi, że wiedział, że nadszedł czas na zmianę, dzieląc się radą, której udzielił mu były gospodarz Stewart, przekazując pałeczkę .

„Po tym, jak ogłosił swoje odejście, Jon powiedział do mnie:„ Spróbuj odejść, zanim cię to wykończy, zanim cię zmęczy i złości”. I pamiętam, jak pomyślałem: „Dlaczego miałbyś być zmęczony i zły?”

A on powiedział: „Dla każdego jest to coś innego. Po prostu wiedz, że możesz odejść, kiedy tylko chcesz. Twoja podróż jest twoją własną.”

The Daily Show jest emitowany od poniedziałku do czwartku w Comedy Central.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *