Najważniejsze zdjęcia

Wydawało się, że seria Transformers zardzewiała, gdy wydano The Last Knight, ale w jakiś sposób pojawienie się prequelowego filmu Bumblebee w 2018 roku ponownie ożywiło serię. Teraz fani są bardzo podekscytowani Transformers: Bunt bestii, co zostało udowodnione, ponieważ pierwszy zwiastun filmu przyciągnął dwukrotnie więcej wyświetleń Guardians of the Galaxy Vol.3 i Indiana Jones and the Dial of Destiny razem wziętych.

Według Paramount (Via The Wrap), zwiastun Transformers: Bunt bestii został obejrzany ponad 494 miliony razy na całym świecie w ciągu pierwszego tygodnia. Podczas gdy kontynuacja Bumblebee jest z pewnością jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2023 roku, trudno uwierzyć, że zwiastun całkowicie wymazał inne duże zwiastuny z 2023 roku z ostatniego tygodnia, a Strażnicy Galaktyki Vol. 3 przyciągnęli 182 miliony wyświetleń, a Indiana Jones and the Dial of Destiny 77 milionów wyświetleń.

Transformers: Bunt bestii nie miał takiej samej intrygi ani tajemnicy, jak inne filmy, ale jakoś to nie powstrzymało go od stania się jednym z najczęściej oglądanych zwiastunów roku. Biorąc pod uwagę spadek zainteresowania marką Transformers zaledwie pięć lat temu, zmiana jest wręcz spektakularna, udowadniając, że czasem zmiana jest równie dobra jak odpoczynek. Bumblebee był jednym z najwyżej ocenianych i najlepiej przyjmowanych filmów Transformers wszechczasów dzięki zmianie tempa i scenerii. Teraz Rise of the Beasts może ponownie podnieść markę na wyższy poziom.

Transformers: Bunt bestii wprowadzi do serii klasyczną wyprawę

Miraż Najważniejsze zdjęcia

W filmach aktorskich Transformers nieustannie krytykowano, że filmy nie rozwijają swoich fabuł poza zataczaniem się od jednego fragmentu walki robotów do drugiego. Bumblebee zapewnił bardziej wciągającą narrację, gdy ponownie uruchomił serię i wygląda na to, że Rise of the Beasts będzie nadal rozwijać historię i czerpać inspirację z klasycznych filmów akcji. Dyrektor Steven Caple Jr. powiedział wcześniej:

Czytaj także  James Cameron Says Terminator Reboot Discussions Are Happening

„Zdecydowanie. Myślę, że poczujesz sens podróży i ekspedycji w tym filmie. To obejście, które łączy to wszystko z tym, co mówisz. Terminator 2 to klasyka. Ciężar metalu, jeśli wolisz , wszystko to się składa. Więc myślę, że kiedy patrzysz na nasz film i patrzysz, dokąd go zabieramy, [we] w pewnym sensie chcę zabrać ze sobą tę klasyczną wyprawę, tę klasyczną podróż przez Nowy Jork i to, dokąd zmierzamy”.

Bumblebee wniósł do serii głębokie poczucie nostalgii za latami 80., co jest bardzo odpowiednie, biorąc pod uwagę, że była to era, w której Transformers po raz pierwszy znalazło swoją publiczność. Jednak tym razem akcja przeskakuje o dekadę, co oznacza, że ​​lata 90. będą miały trochę miłości, co po raz kolejny odróżni ten film od wcześniejszych filmów z serii. Jako „duchowy” następca Bumblebee, Transformers: Bunt bestii może być dokładnie tym, czego potrzeba, aby utrzymać serię Transformers przy życiu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *