Walt Disney Pictures/Pixar Animation Studios

Wiadomość, że Disney pracuje teraz nad kolejną kontynuacją sagi Toy Story, Toy Story 5, wywołała zaskakująco mieszane reakcje fanów w mediach społecznościowych. Dyrektor generalny firmy Walt Disney Company, Bob Iger, ogłosił wczoraj, ujawniając, że trwają prace nad Toy Story 5, ale także kontynuacjami Krainy lodu i Zootopii. Ale to Toy Story 5 przyciągnęło najwięcej uwagi… i niewiele z tego było pozytywne.

Duża część urazy ze strony fanów Toy Story wydaje się wynikać z historii opowiedzianej w poprzedniej kontynuacji Toy Story 4, a wielu uważa, że ​​seria powinna zakończyć się wraz z trzecim filmem. Kończąc opowieść o Andym i jego doświadczeniach z takimi postaciami jak Woody i Buzz, Toy Story 3 został wydany w 2010 roku i spotkał się z uznaniem krytyków, a wielu uważało, że to idealne zakończenie serii.

Nie wszyscy czują się tak kwaśno w Toy Story 5

Toy Story Zdjęcia Walta Disneya

Oczywiście seria Toy Story pozostaje jedną z najbardziej ukochanych serii animowanych wszechczasów i nie wszyscy czują się tak kwaśno na wieść o piątej wycieczce.

Ogólne wrażenie z pewnością jest jednak bardziej negatywne, a fani są zdziwieni, dlaczego Disney chce zrobić Toy Story 5. Poza oczywistymi korzyściami finansowymi, oczywiście…

Dyrektor generalny Disneya, Bob Iger, ogłosił wczoraj podczas rozmowy o zarobkach za pierwszy kwartał, mówiąc: „Dzisiaj z przyjemnością ogłaszam, że nasze studia animacji pracują nad kontynuacjami niektórych z naszych najpopularniejszych franczyz, Toy Story, Frozen i Zootopia. Wkrótce będziemy mieli więcej do powiedzenia na temat tych produkcji, ale jest to doskonały przykład tego, jak opieramy się na naszych niezrównanych markach i franczyzach”.

Tim Allen, zszywka Toy Story, który został przekształcony z aktorem Marvela Chrisem Evansem w solowym spinoffie Lightyear w zeszłym roku, od tego czasu ujawnił, że wróci do Toy Story 5. „Do zobaczenia wkrótce Woody, jesteś smutnym, dziwnym małym człowiekiem i ty miej litość” – powiedział aktor, który grał Buzza Lightyeara od pierwszej części Toy Story, czyli od 1995 roku, za pośrednictwem mediów społecznościowych. „I ruszamy do numeru 5! Do nieskończoności i dalej!”

Czytaj także  Weird: The Al Yankovic Story Biografia będzie dystrybuowana na całym świecie, gdy Roku połączy siły z Village Roadshow

Szczegóły fabuły związanej z Toy Story 5 pozostają w tym momencie tajemnicą, choć bez wątpienia możemy bezpiecznie założyć, że fabuła znajdzie sposób na ponowne zbliżenie Woody’ego i Buzza po zakończeniu Toy Story 4. Niezależnie od twoich uczuć na temat czwartej wycieczki, pozostaje pytanie, czy naprawdę potrzebujemy Toy Story 5?

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *