HBO Maks

Serial DC Titans dobiega końca. Właśnie zgłoszono (za pośrednictwem THR), że serial został przerwany i zakończy się wraz z obecnym czwartym sezonem. Chociaż jest to oczywiście kłopot dla fanów, którzy mają nadzieję, że serial dotrze do sezonu 5, dobrą wiadomością jest to, że zespół kreatywny widział, że nadchodzi to wraz z fuzją Warner Bros. Discovery, oznaczającą zgubę dla wielu innych projektów DC. Dało to producentom Titans szansę na odpowiednie zaplanowanie ostatecznego zakończenia na koniec sezonu, które zakończy historię w sposób, który, miejmy nadzieję, zadowoli fanów.

To nie jedyna seria, która ma zostać zlikwidowana, ponieważ Tytani są anulowani wraz z Doom Patrol, kolejnym programem DC, który zakończy się własnym sezonem 4. Ta seria miała podobnie, jak jej producenci planowali właściwe zakończenie, więc nie będzie kończąc na cliffhangerze. Wiadomość o zakończeniu obu seriali została potwierdzona oświadczeniem rzecznika HBO Max.

„Chociaż będą to ostatnie sezony Titans i Doom Patrol, jesteśmy bardzo dumni z tych seriali i nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą ich kulminacyjne zakończenia” – czytamy w oświadczeniu. „Jesteśmy wdzięczni Berlanti Productions i Warner Bros. Television za stworzenie tak ekscytującego, pełnego akcji, szczerego serialu. Dziękujemy showrunnerowi Titans Gregowi Walkerowi, producentom wykonawczym Gregowi Berlantiemu, Akivie Goldsmanowi, Sarah Schechter, Geoffowi Johnsowi, Richardowi Hatemowi i zespół w Weed Road Pictures”.

Producent wykonawczy Tytanów, Greg Walker, dodaje: „Jestem niezmiernie dumny z naszej utalentowanej obsady, ekipy filmowej i scenarzystów oraz z ich wysiłków, by ożywić wszystkie 49 odcinków w ciągu ostatnich ponad pięciu lat. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszych partnerów w Berlanti Productions, Warner Bros. Television i HBO Max, a od samego początku Geoff Johns i Akiva Goldsman. Jestem niesamowicie wdzięczny za ich nieustępliwe zaufanie podczas całego procesu. Na koniec muszę podziękować naszym niesamowitym fanom za ich ciągłe wsparcie, zaangażowanie i pełną pasji społeczność, którą zbudowali wokół naszego programu. Pozostało nam sześć odcinków do wypuszczenia na świat, które, mamy nadzieję, zapewnią naszym ukochanym postaciom twórcze zakończenie, na które wszyscy wiemy, że zasługują”.

Czytaj także  Video Game Voice Actor Teases The Last of Us Episode 3 Will Change Your Expectations

Powiązany:

Zakończenie Titans nie jest wielką niespodzianką

titans-sezon-4-zwiastun-1 HBO Maks

Fani mogli być optymistami, ale zakończenie Tytanów nie jest niespodzianką stulecia. Po tym, jak Warner Bros. Discovery anulowało również inne głośne projekty, być może przede wszystkim ukończony film Batgirl, stało się jasne, że każda inna własność DC była w niebezpieczeństwie. James Gunn i Peter Safran, którzy przybyli, aby nakreślić plany na następną dekadę dotyczące ich premiery DCU, również sprawili, że mniej prawdopodobne było, że ustalone postacie DC pozostaną w pobliżu znacznie dłużej.

Titans został pierwotnie wydany w serwisie streamingowym DC Universe, zanim przeniósł się do HBO Max na sezony 3 i 4. Serial został stworzony przez Akivę Goldsmana, Geoffa Johnsa i Grega Berlantiego i śledzi grupę młodych superbohaterów walczących z przestępczością. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Curran Walters, Conor Leslie, Alan Ritchson, Minka Kelly, Chelsea Zhang, Joshua Orpin i Jay Lycurgo.

Miejmy tylko nadzieję, że ostatnie odcinki Tytanów zadowolą fanów. Serial można oglądać na HBO Max.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *