AppleTV+

Ruszyła nowa kampania reklamowa Apple TV+ z udziałem Timothée Chalameta. Kampania rozpoczyna się nowym filmem promocyjnym, w którym Chalamet prezentuje oryginalne programy platformy streamingowej i różne dołączone gwiazdy. Wszystko to wydaje się inspirować gwiazdę Diuny co do tego, co powinien dalej robić w ramach własnej kariery, puszczając łeb w łeb za wszystko, co odkrywa w Apple TV+. Nowe wideo możecie obejrzeć poniżej.

Wideo przedstawia Chalameta zastanawiającego się, dlaczego nie ma jeszcze własnego miejsca w Apple TV+, po tym, jak zobaczył, jak jego kumpel Jason Momoa i inni biorą udział w całej zabawie. Niezależnie od tego, czy jest otoczony przez fanów ścigających go po autografy, na zatłoczonej konferencji prasowej, czy sam w spa, Chalamet nie może trzymać się z dala od Apple TV+.

„Zerwanie jest dziwne… Mógłbym zrobić coś dziwnego” — mówi w pewnym momencie klipu.

Kończy się to, gdy Chalamet w łóżku ogląda Apple TV+ na swoim telewizorze i szepcze do siebie nazwiska Martina Scorsese, Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro. Zirytowany dotychczasowym wykluczeniem z Apple TV+, Chalamet staje twarzą w twarz z kamerą i błaga Apple, aby „zadzwonił do mnie”.

Czy Timothee Chalamet dołączy do serialu Apple TV+?

Apple TV Plus AppleTV+

Nowa kampania jest podobna do przebojowej kampanii „Everyone but Jon Hamm”, w której gwiazda Mad Men ostatecznie dostała główną rolę w nadchodzącym trzecim sezonie The Morning Show. Nastąpiło to po tym, jak Hamm zapytał Apple, czy „zrobił coś, co obraziło” firmę. Trwająca historia jest kontynuowana w kampanii Chalamet „Call Me” i być może sugeruje to, że Chalamet pojawi się również w Apple Original, zanim wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

Jak Apple dokuczał: „Czy dostanie miejsce wśród Jaonsa Sudeikisa, dwukrotnego zdobywcy nagrody Emmy za wybitną komedię Teda Lasso, godnych uwagi tytułów, takich jak nagrodzony Oscarem najlepszy film CODA, Selena Gomez: My Mind & Me oraz Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio i Killers of the Flower Moon Roberta De Niro?

Czytaj także  Jenna Ortega chce zwrócić się do środowego nigdy wcześniej nie reprezentowanego dziedzictwa latynoskiego

Tymczasem kolejny Apple Original, który będzie miał swoją premierę w serwisie, przyciągnie inne wielkie gwiazdy. W nowej serii Shrinking, która ma zadebiutować 27 stycznia, występują Harrison Ford i Jason Segel. W przyszłym miesiącu ukażą się także premiery nowych dram Drogi Edwardzie i Witaj jutro. W przygotowaniu jest również wiele innych ekscytujących programów, takich jak Apple TV+ zamawiający dwa sezony następnego serialu od twórcy Breaking Bad, Vince’a Gilligana; w serialu science-fiction bez tytułu występuje ulubienica Better Call Saul, Rhea Seehorn.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *