Disneya

2022 Buzz Lightyear Disney/Pixar Disneya

To oficjalne: dzieje się Toy Story 5. Ujawniono, że Disney pracuje obecnie nad trzema głównymi kontynuacjami, a piąta Toy Story jest wśród nich obok Zootopii 2 i Krainy lodu 3. Chociaż wszystkie poprzednie cztery filmy odniosły duży sukces, niektórych fanów może wciąż dziwić, że Toy Story 5 wchodzi do produkcji, ponieważ czwarta część zdawała się zamykać historię w dość rozstrzygający sposób.

W każdym razie zabawki wracają, a to będzie obejmować tych samych starych fanów Buzza Astrala, których poznali w pierwszych czterech filmach. Po tym, jak wiadomość się rozeszła, Tim Allen zamieścił na Twitterze zdjęcie Buzza Astrala i opowiedział o swoim powrocie do roli. To potwierdza, że ​​Allen powrócił jako Buzz, i wydaje się, że oficjalnie położyło to kres spekulacjom, że całkowicie skończył z graniem tej postaci.

Tweet Allena brzmi: „Do zobaczenia wkrótce Woody, jesteś smutnym, dziwnym małym człowiekiem i masz moją litość. I ruszamy do numeru 5! Do nieskończoności i dalej!”

Tim Allen powraca do roli w filmie Chrisa Evansa, który prawdopodobnie został już ukończony

Jednym z powodów, dla których fani mogli sądzić, że czas Allena w roli Buzza Lightyeara dobiegł końca, były duże zmiany w tej postaci po Toy Story 4. W zeszłym roku Buzz był gwiazdą własnego niepowiązanego spinoffu, Lightyear, ale ta wersja Buzza w szczególności nie była figurką, którą podarowano Andy’emu w Toy Story. Film został raczej przedstawiony jako wszechświatowy film Buzza Astrala, taki, który zainspirowałby linię zabawek, która stworzyła bardziej znaną wersję Buzza.

W tym filmie Chris Evans użyczył głosu Buzzowi Lightyearowi. Jeszcze przed premierą filmu decyzja ta spotkała się z kontrowersjami, ponieważ tak wielu fanów przyzwyczaiło się do słuchania Allena jako głosu Buzza. Nawet jeśli film był zgodny z inną wersją Buzza, istniało rozłączenie, co mogło przyczynić się do bombardowania Lightyeara w kasie. Niedociągnięcia filmu prawdopodobnie zniweczyły wszelkie wstępne plany zrobienia Lightyear 2, a być może doprowadziło to również do odwrócenia kursu Disneya i powrotu do starej studni z serią Toy Story.

Czytaj także  James Gunn Responds to Ray Fisher’s Criticism Over Deleted Historical Joss Whedon Tweets

Toy Story 5 nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *