Netflixa

Showrunner serialu Netflix Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, odpowiedziała na reakcję (za pośrednictwem Tech Radar), która została wyrównana w serialu po niespodziewanym ogłoszeniu, że główny aktor Henry Cavill opuści serial pod koniec nadchodzącego trzeciego sezonu . W październiku Cavill ujawnił w mediach społecznościowych, że nie będzie już grał roli Geralta w Wiedźminie, ustępując miejsca Liamowi Hemsworthowi, gwiazdorowi Dzień Niepodległości: Odrodzenie. Decyzja o przekształceniu, która naprawdę nie spodobała się fanom.

„Dla nas to też wielka sprawa. I o to chodzi – dużo się mówi i plotkuje, a my w pełni rozumiemy, dlaczego fani tam jadą. Powiem tylko, proszę, wróć do trzeciego sezonu Wiedźmina, abyśmy mogli dalej robić to. Oczywiście tamto [Cavill’s departure] to ogromna wiadomość. Ale to, czego nie chcę robić, to – to musi pozostać w kwestii pochodzenia krwi, Declan [de Barra, Blood Origin’s showrunner], obsada i ekipa. To ich czas w centrum uwagi”.

Uznając żarliwą reakcję fanów Wiedźmina, Hissrich błagał ich, aby powrócili z trzecim sezonem i dali szansę spin-offom, takim jak prequel miniserialu Wiedźmin: Pochodzenie krwi. Bez wątpienia wielu obejrzy ostatnią przejażdżkę Henry’ego Cavilla jako Geralt z Rivii, ale Hissrich i Netflix będą mieli znacznie trudniej przekonać widzów do oglądania przejęcia Liama ​​Hemswortha w sezonie 4.

„Gdy monarchowie, magowie i bestie kontynentu rywalizują, by ją schwytać, Geralt ukrywa Ciri z Cintry, zdeterminowany, by chronić swoją nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy grożą jej zniszczeniem” — oficjalne streszczenie fabuły trzeciego sezonu Wiedźmina czytamy: „Powierzona magicznemu szkoleniu Ciri Yennefer prowadzi ich do chronionej fortecy Aretuza, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się więcej o niewykorzystanych mocach dziewczyny; zamiast tego odkrywają, że wylądowali na polu bitwy politycznej korupcji, czarnej magii i zdrady. Muszą walczyć, postawić wszystko na szali — lub zaryzykować utratę siebie na zawsze”.

Czytaj także  7 programów jak manifest, aby wypatrywać więcej wartych obejrzenia tajemnic

Lauren Schmidt Hissrich uważa, że ​​Liam Hemsworth doda nowej energii Wiedźminowi

liam hemsworth wiedźmin

To nie pierwszy raz, kiedy Hissrich musiał ostatnio odpowiedzieć na duże przekształcenie, a showrunner deklaruje, że dodanie Liama ​​Hemswortha wniesie „nową energię” do trwającego serialu fantasy. „Jestem bardzo podekscytowana widzami”, powiedziała. „Myślę, że to dla nas nowy rozdział. I myślę, że nowe rozdziały przynoszą nową energię i że ludzie znajdą rzeczy, które pokochają. Więc tak, osobiście jestem naprawdę podekscytowany.”

Od tego czasu sam Hemsworth przedstawił swoje przemyślenia na temat przejęcia roli Henry’ego Cavilla, mówiąc: „Jako fan Wiedźmina jestem zachwycony możliwością zagrania Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem i jestem zaszczycony, że przekazuje mi wodze i pozwala przejąć ostrza Białego Wilka w następnym rozdziale jego przygody. Henry, jestem twoim fanem od lat i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do tej ukochanej postaci. Może mam duże buty do wypełnienia, ale jestem naprawdę podekscytowany, że wkraczam do świata Wiedźmina”.

Trzeci sezon Wiedźmina nie ma jeszcze daty premiery, ale po raz kolejny zadebiutuje na platformie Netflix. Tymczasem Wiedźmin: Pochodzenie krwi ma się ukazać 25 grudnia 2022 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *