Netflixa

Wyczekiwany trzeci sezon serialu Wiedźmin firmy Netflix, inspirowany serią książek polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego i bestsellerową serią gier wideo studia CD Projekt RED, można podzielić na dwie części.

W wywiadzie dla Collider, showrunnerka i twórczyni Lauren Schmidt Hissrich powiedziała, że ​​sezon 3 może być emitowany w dwóch częściach, ale jeszcze nie zdecydowali. Schmidt powiedział:

„Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale w tym momencie myślę, że nie wykluczam tego, co dzieje się u różnych streamerów”. Myślę, że oczywiście nie publikujemy niczego, z czego nie jesteśmy niesamowicie dumni. Więc to dyktuje nam całą datę premiery. I myślę, że będzie ciekawie. Ponownie mamy jeszcze bardzo dużo czasu, osiem miesięcy do premiery 3 sezonu Wiedźmina. Więc jeśli Bóg pozwoli, wydobędziemy to wszystko w tym samym czasie. Ale kto wie, zobaczymy, co się stanie.”

Pożegnanie Henry’ego Cavilla

Wiedźmin-Henry-Cavill Netflixa

39-letni aktor pożegna się ze swoją ukochaną rolą Geralta z Rivii w trzecim sezonie Wiedźmina. Następnie Cavill wręczy miecze gwieździe Igrzysk Śmierci, Liamowi Hemsworthowi. Wiadomo było, że Cavillowi zależało na wiernej adaptacji książek, choć nie jest jasne, dlaczego Cavill odszedł z projektu. Kolejna plotka głosi, że aktor nie zgadzał się z producentami i ekipą podczas produkcji. Lauren Schmidt wyraziła „wzajemny szacunek”, zaprzeczyła plotkom i dodała: „Proszę, proszę, proszę, wróć za sześć miesięcy, kiedy będziemy mogli porozmawiać”.

Inną osobą komentującą sprawę jest Joey Batey, który gra Jaskiera w serialu Wiedźmin Netflixa. Na premierze miniserialu „Wiedźmin: Pochodzenie krwi”, którego akcja rozgrywa się 1200 lat przed wydarzeniami z Wiedźmina i który został zalany negatywnymi recenzjami, aktor powiedział, że jest mu smutno z powodu odejścia Cavilla. Batey rozmawiał z Metro.co.uk:

”Byłem bardzo smutny. To znaczy, nie będę kłamać. To było trochę denerwujące, ponieważ Henry po prostu przynosi show. Od czterech lat nosi to przedstawienie na swoich barkach i wnosi tę siłę w złe dni i radość w dobre. Będzie go więc naprawdę brakować. Będę za nim tęsknił, jak nikt inny. Rozmawiałem z Liamem, a on jest taki chętny i już rzuca się w każdy zakątek tego świata i tego wszechświata.”

Czytaj także  Servant Season 4: Fabuła, obsada, data premiery i wszystko, co wiemy

Wiedźmin, Wiedźmin: Koszmar Wilka i Wiedźmin: Pochodzenie krwi są dostępne w serwisie Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *