Netflix/strykerHD

Wiadomość, że Henry Cavill rezygnuje z głównej roli Geralta w Wiedźminie i ustępuje roli gwiazdy Igrzysk Śmierci Liamowi Hemsworthowi, wprawiła fanów w osłupienie. Ale showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich nie martwi się, wierząc, że przeróbka nasyci serial świeżą, nową energią.

„Jestem bardzo podekscytowany widzami. Myślę, że to po prostu nowy rozdział dla nas. I myślę, że nowe rozdziały przynoszą nową energię i że ludzie znajdą rzeczy, które pokochają. Więc tak, osobiście, jestem naprawdę podekscytowany”.

W rozmowie z Total Film Hissrich nie może się doczekać, aż widzowie zobaczą, jak Hemsworth przejmuje rolę Geralta z Rivii. Oczywiście dzieje się tak, jeśli widzowie powrócą, gdy Cavill odejdzie po zakończeniu nadchodzącego trzeciego sezonu. Niespodziewane ogłoszenie, że Cavill odejdzie z Wiedźmina, pojawiło się w październiku, kiedy aktor powiedział: „Moja podróż jako Geralta z Rivii była pełna zarówno potworów, jak i przygód, i niestety, odłożę mój medalion i miecze na Sezon 4.” Cavill ujawnił następnie, że gwiazda Independence Day: Resurgence, Liam Hemsworth, przejmie płaszcz od sezonu 4.

„Podobnie jak w przypadku największych postaci literackich, przekazuję pochodnię z szacunkiem dla czasu spędzonego na wcielaniu się w Geralta iz entuzjazmem, aby zobaczyć, jak Liam podchodzi do tego najbardziej fascynującego i pełnego niuansów mężczyzny. Liam, dobry panie, ta postać ma w sobie cudowną głębię, ciesz się nurkowaniem i zobaczeniem, co możesz znaleźć” – podsumował Cavill.

Można śmiało powiedzieć, że wiadomość nie spodobała się fanom Wiedźmina, a petycja o przywrócenie Cavilla została szybko złożona i zebrała tysiące podpisów. Wrogości nie pomagały doniesienia, jakoby powodem odejścia Cavilla z roli Geralta było to, że aktor nie „spotykał się oko w oko” z producentami.

Gwiazda Wiedźmina, Joey Batey, chwali Liama ​​Hemswortha i jego zaangażowanie w Geralta

geralt-jaskier-wrzuć-monetę-swojemu-wiedźminowi Netflixa

Showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich nie jest jedyną osobą, która nie ma obaw co do przekształcenia, a gwiazda Wiedźmina Joey Batey, który wciela się w postać barda i bliskiego przyjaciela Geralta, Jaskiera, chwali zaangażowanie Liama ​​​​Hemswortha w stworzenie tej postaci sprawiedliwość.

Czytaj także  Beatrice Grannò Talks Character Motivations in The White Lotus

„Oczywiście będę bardzo tęsknić za Henrym” — mówi nam Batey. „Henry i ja jesteśmy bardzo, bardzo dobrymi kumplami, a on był filarem serialu, powagą serialu i siłą napędową serialu przez cztery lata. Ale Liam, rozmawiałem już z nim trochę trochę. Rzuca się na głęboką wodę tego mitu i tego kanonu z taką mocą, wdziękiem i opanowaniem, że jestem naprawdę podekscytowany, że mogę z nim pracować i zobaczyć rodzaj interpretacji, którą zamierza połączyć. Myślę, że to ekscytujący.”

W trzecim sezonie Wiedźmina łowca potworów wpadnie na pole bitwy politycznej korupcji, czarnej magii i zdrady. Trzeci sezon Wiedźmina nie ma jeszcze daty premiery, ale po raz kolejny zadebiutuje na platformie Netflix. Świat Wiedźmina po raz pierwszy powróci w nadchodzącym prequelu miniserialu Wiedźmin: Pochodzenie krwi, którego premiera zaplanowana jest na 25 grudnia 2022 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *