studia Amazona

Supergwiazda kina akcji Dwayne „The Rock” Johnson mierzy się z przerażającym Krampusem w najnowszym spojrzeniu na zbliżającą się świąteczną wycieczkę Amazona, Red One. Udostępniając w mediach społecznościowych zdjęcie swojej postaci, dowódcy ELF Callum Drift, spoglądającego z góry na demoniczną wersję Świętego Mikołaja, Johnson w końcu potwierdza raz na zawsze, że Krampus rzeczywiście będzie czarnym charakterem w tym kawałku.

„Czasami mitologia bożonarodzeniowa jest przerażająca” — mówi Johnson w podpisie obok tego najnowszego zdjęcia. „To jest Krampus. Tak, to jego tors i to jest duży problem. Z pewnością jest to duży problem, ponieważ Krampus góruje nad żywym potworem, jakim jest The Rock. „Nasze zestawy #RedOne były imponujące i szalone, a te świąteczne potwory są dość spektakularne” — dodaje aktor. „Nie mogę się doczekać, aż zobaczysz. Więcej w przyszłości. ~ Dowódca ELF”

Dla tych, którym święta nie zostały jeszcze zrujnowane przez znajomość Krampusa, ten konkretny potwór jest legendą pochodzącą z Europy Środkowej. Opisany jako yin do yang Świętego Mikołaja, Krampus karze źle zachowujące się dzieci, bijąc je gałęziami lub powodując ich zniknięcie. Wpychając je do worka i zabierając do swojego legowiska w celu tortur lub zjedzenia, Krampus przez lata występował w wielu filmach, w tym w świątecznej komedii grozy Krampus z 2015 roku.

Bez wątpienia wszyscy będziemy zadowoleni, gdy The Rock będzie po naszej stronie, gdy pojawi się Red One.

Dwayne Johnson i Chris Evans łączą siły w świątecznym filmie akcji Red One

czerwony-jeden-johnson-evans studia Amazona

W Red One pojawi się nie tylko bitwa między The Rock i The Krampus, ale także długo oczekiwany duet między Johnsonem i gwiazdą Marvela, Chrisem Evansem. Johnson wcieli się w Calluma Drifta, dowódcę ELF, a Evans wcieli się w zwykłego Jacka O’Malleya, który zostaje wciągnięty w bitwę, by ocalić Boże Narodzenie.

Czytaj także  Reżyser Black Panther 2 ujawnia związek między Ironheart i Iron Manem

Wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana, ze scenariuszem napisanym przez Chrisa Morgana i na podstawie oryginalnej historii Hirama Garcii, w Red One występują także Kiernan Shipka (Chilling Adventures of Sabrina), Lucy Liu (Kill Bill), Mary Elizabeth Ellis (It’s Zawsze słonecznie w Filadelfii), Nick Kroll (Don’t Worry Darling), Kristofer Hivju (Gra o tron) i Wesley Kimmel (Księga Boby Fetta) oraz Bonnie Hunt (Jumanji, Toy Story 4) jako Pani Mikołajowa.

Gwiazda Spider-Man: No Way Home i Whiplash, JK Simmons, zagra superbohatera Świętego Mikołaja w filmie Red One, a Johnson obsypał pochwałami swojego nagrodzonego Oscarem współgwiazdę. „Święty Mikołaj gwiazda rocka. To zaszczyt mieć jego szóstkę” — powiedział Johnson o występie u boku Simmonsa. „Kolejny solidny tydzień pracy w książkach nad naszym świątecznym filmem, RED ONE. Zdobywca Oscara i najfajniejszy koleś na biegunie północnym, JK Simmons ożywia wielkie, stare, piękne serce Świętego Mikołaja. Więcej w przyszłości. Wracać do pracy.”

Red One nie ma jeszcze daty premiery, ale oczekuje się, że zostanie wydany w samą porę na okres świąteczny 2023 i wyłącznie w Prime Video, przy czym projekt jest planowany jako pierwsza wycieczka w potencjalnej franczyzy świątecznej akcji na platformę streamingową .

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *