Disney+

Ponieważ rok 2022 zbliża się do sezonu świątecznego, Disney już ekscytuje się rokiem 2023, zaczynając od Dumnej rodziny! Sezon 2 Dumnej rodziny: Głośniej i Prouder pojawi się na Disney+ 1 lutego i wygląda na to, że jest więcej powodów do skakania z radości. W nowo wydanym filmie fabularnym, który można obejrzeć poniżej, nadchodzące gościnnie gwiazdy dzielą się swoim podekscytowaniem nowym sezonem (wraz z tym, jak duży wpływ ma na nich The Proud Family).

The Proud Family: Louder and Prouder to kontynuacja uwielbianego oryginalnego serialu Disney Channel, w którym nastolatka Penny Proud, jej przyjaciele i ukochana rodzina zmagają się ze wzlotami i upadkami codziennego życia. Podczas gdy oryginalna seria miała swoją premierę w 2001 roku i poruszała problemy i tematy tamtych czasów, Louder and Prouder udaje się połączyć to, co najlepsze w starym i nowym. Postacie, które znasz i kochasz, powracają, ale w odświeżająco nowoczesnej odsłonie i poruszają problemy istotne w latach 2020.

Po premierze w lutym zeszłego roku, Louder and Prouder odniósł ogromny sukces. Program był nominowany do trzech różnych nagród Emmy i wrócił do domu z nagrodą za wybitną obsadę w programie animowanym. Krytycy i widzowie byli zachwyceni powrotem swojej ulubionej rodziny, a według nowych zaproszonych gości również! Producent wykonawczy Ralph Farquhar komentuje zapał potencjalnych aktorów, którzy chcą zagrać rolę w następnym sezonie.

„Ludzie podchodzili do nas, mówiąc:„ Hej, chcę zrobić program! ””

Podekscytowane głosy dumnej rodziny

Dumna rodzina: głośniej i bardziej dumnie Dumna rodzina: głośniej i bardziej dumnie

Film przedstawia kulisy różnych gościnnych występów w sezonie 2, w tym Gabrielle Union, Anthony Anderson, Chance the Rapper, Leslie Odom Jr., Normani, Holly Robinson Peete, Gabby Douglas i Laurie Hernandez. W sezonie 2 pojawią się również głosy Dominique Dawes, Maury Povich, Storm Reid, Courtney B. Vance i Liana Mendoza. Wszyscy w filmie fabularnym bardzo dobrze wypowiadają się o programie, a także o jego znaczeniu jako pozytywnej reprezentacji. Piosenkarka i autorka tekstów Normani szczególnie komentuje, co oznacza dla niej ten program.

Czytaj także  The Midnight Club Gets Canceled at Netflix After One Season

„Uwielbiałem Dumną rodzinę, kiedy dorastałem. Kiedy dowiedziałem się, że będzie restart, po prostu chciałem być jego częścią w jakimś kształcie lub formie. Dla mnie ten program oznaczał absolutnie wszystko i jest głębszy niż „kreskówka”.

Oprócz użyczenia głosu postaci Giselle, Normani jest także współautorem oryginalnej piosenki „You’re Lucky I Let You Love Me” wraz z Mariah Meshae, Nkenge Kamau i oryginalnym kompozytorem The Proud Family, Kurtem Farquharem. Farquharowi przypisuje się również napisanie i skomponowanie piosenki przewodniej dla The Proud Family, a także przeprojektowanej wersji dla odrodzenia. Ashley Neumeister pełni funkcję kierownika muzycznego, dołączając do Farquhara, który ponownie wciela się w rolę kompozytora muzyki do seriali i autora tekstów. Normani zapewni również wokale do kilku bardziej oryginalnych piosenek na nowy sezon.

Proud Family i The Proud Family: Louder i Prouder są dostępne do transmisji na Disney+. Przed premierą sezonu 2 odcinki Głośniej i Prouder będą pojawiać się co tydzień na Disney Channel i Disney XD.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *