Dystrybucja zdjęć Buena Vista

Minęły trzy dekady, odkąd Muppety nauczyły Ebenezera Scrooge’a prawdziwego znaczenia Bożego Narodzenia. 11 grudnia 1992 roku w kinach miała swoją premierę Opowieść wigilijna Muppetów z Michaelem Caine’em w pamiętnej roli zrzędliwego lichwiarza. Trzydzieści lat później rocznica została uznana przez oficjalne kanały społecznościowe The Muppets, świętując tę ​​okazję wiadomością i zdjęciem promocyjnym z filmu.

„30 lat temu w kinach pojawiła się Opowieść wigilijna Muppetów” – czytamy we wpisie. „Dziękujemy naszym fanom, którzy uczynili film częścią swoich corocznych tradycji świątecznych. Jesteś darem, który wciąż daje!”

Oferując sugestię dotyczącą świętowania dla fanów, następna wiadomość dodaje: „Z okazji 30. w sekcji Dodatki tylko na Disney+”.

We wrześniu ogłoszono, że nieoszlifowana wersja The Muppet Christmas Carol zmierza na Disney +. Nowa zawartość została udostępniona 11 grudnia z okazji 30. rocznicy. Nie jest jasne, dlaczego wycięta piosenka „When Love Is Found” została pierwotnie usunięta z kinowej premiery, ale dla fanów, którzy zobaczą coś nowego po oglądaniu tej samej wersji przez ostatnie 30 lat, może to być całkiem ekscytujące.

Opowieść wigilijna Muppetów od dawna jest ulubionym filmem fanów

Scena z Opowieści wigilijnej Muppetów Dystrybucja zdjęć Buena Vista

Fani również świętują film, ponieważ film jest nadal bardzo popularny, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy co roku jest oglądany przez fanów na całym świecie. Jak napisał jeden z fanów na Twitterze z okazji rocznicy: „Zaczęliśmy zasypywać śniegiem, kiedy włączaliśmy Opowieść wigilijną Muppet. Sprawiło, że było bardziej świątecznie”.

„Jaki jest najlepszy świąteczny film wszechczasów i dlaczego jest to Opowieść wigilijna Muppetów?” napisał inny fan na Twitterze.

„Za wszystkie narzekania, które zrobiłem na Disneya. Wpadli na coś niespodziewanego. W końcu wydali wersję Muppet Christmas Carol, która zawiera balladę„ Kiedy miłość nie ma ”, więc ma to sens, gdy jest powtórzona w finał. Dobra robota, House of Mouse” – mówi ktoś inny, zadowolony z nowo odrestaurowanej wersji.

Czytaj także  Creed III’s Super Bowl Trailer Showcases Unfinished Business Between Michael B. Jordan and Jonathan Majors

Wyreżyserowany przez Briana Hensona film The Muppet Christmas Carol został napisany przez Jerry’ego Juhla. Oprócz Caine’a w obsadzie znaleźli się Dave Goelz, Steve Whitmire, Jerry Nelson i Frank Oz.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *