Disney+

Din Djarin, grany przez Pedro Pascala, triumfalnie włada Mrocznym Mieczem na najnowszym plakacie 3. sezonu The Mandalorian. Opublikowany dzięki uprzejmości oficjalnego konta The Mandalorian na Twitterze, postać ma imponującą postać, gdy stoi na szczycie swojego statku kosmicznego z Grogu. Para wygląda na bardziej niż gotową do stawienia czoła zagrożeniom nadchodzącym z każdego zakątka galaktyki, jak nigdy dotąd. Sprawdź najnowsze spojrzenie na The Mandalorian Season 3 poniżej.

„Podróż TheMandaloriana i Grogu trwa” — głosi podpis obok nowo opublikowanego plakatu i bez wątpienia fani będą zachwyceni widząc ich ponownie razem. Po odejściu pod koniec drugiego sezonu The Mandalorian, Mando i Grogu spotykają się ponownie podczas wydarzeń z innego serialu Disney+, The Book of Boba Fett, a duet jest teraz gotowy do udania się na Mandalore, rodzinną planetę Lud Mandalorian.

„Podróże Mandalorianina przez galaktykę Gwiezdnych Wojen trwają nadal”, czytamy w streszczeniu 3. sezonu The Mandalorian. „Din Djarin, niegdyś samotny łowca nagród, ponownie połączył siły z Grogu. mroczna historia. Mandalorianin skrzyżuje ścieżki ze starymi sojusznikami i zdobędzie nowych wrogów, gdy on i Grogu będą kontynuować wspólną podróż.

W Mandalorian Season 3 po raz kolejny gwiazda The Last of Us, Pedro Pascal, przejmuje prowadzenie jako Din Djarin, znany również jako The Mandalorian, obok Grogu, znanego wcześniej jako Baby Yoda. W trzecim sezonie powróci kilku sojuszników i wrogów, w tym ulubiony Bo-Katan Kryze z Gwiezdnych wojen: Wojen klonów, ponownie grany przez Katee Sackhoff, obok Giancarlo Esposito jako Moffa Gideona, Carla Weathersa jako Greefa Kargi i Emily Swallow jako „Zbrojmistrz”.

Trzecia wycieczka doda również kilka wielkich nazwisk do listy, takich jak gwiazda Back to the Future i ikona aktorstwa Christopher Lloyd, a także gwiazda The Goldbergs i Brooklyn Nine-Nine Tim Meadows.

Czytaj także  Charles Kimbrough, Murphy Brown Star, Dies at 86

Mandalorianin zostaje niechętnym przywódcą w sezonie 3

Mandalorianin Disney+

Jak zapowiada plakat, w trzecim sezonie Mandalorian główny bohater, który niczego nie kocha bardziej niż bycia samotnym wilkiem, niechętnie wkracza w rolę przywódczą dzięki posiadaniu upragnionego Mrocznego Miecza. „Jeśli wkracza na pozycję lidera, niechętnie to robi” – powiedział wcześniej Pedro Pascal o rozwoju Mando w trzecim sezonie. „Nie sądzę, żeby było coś bardziej interesującego niż postać zmuszona do odkrycia tego, co oni do czego są zdolni i kim są. Ta część była naprawdę zabawna. Poza tym z mojego punktu widzenia istnieje wiele możliwych do przeszukiwania sposobów na znalezienie tonacji. Po prostu starałem się uchwycić subtelności tego rodzaju postaci rozwój.”

Wyprodukowany przez Lucasfilm, Fairview Entertainment i Golem Creations, z Jonem Favreau ponownie pełniącym rolę showrunnera, The Mandalorian Season 3 ma swoją premierę 1 marca 2023 roku w serwisie streamingowym Disney+. Trwają prace nad czwartym sezonem The Mandalorian.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *