Disney+

Wyczekiwany trzeci sezon The Mandalorian powróci w marcu, a fani z niecierpliwością czekają na to, co czeka głównego bohatera serialu, Din Djarina, granego przez Pedro Pascala, oraz Grogu (Baby Yoda). Najnowszy zwiastun trzeciego sezonu miał swoją premierę podczas meczu barażowego NFL z dziką kartą i już ustanowił rekordy, osiągając imponujące 83,5 miliona wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin, według raportu The Hollywood Reporter. To sprawia, że ​​​​jest to jak dotąd najczęściej oglądany zwiastun serialu Gwiezdne wojny, przewyższający poprzedni rekord należący do zwiastuna serii Obi-Wan Kenobi, który miał 58 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin.

The Mandalorian to spin-off serii Gwiezdne Wojny, której akcja toczy się pięć lat po upadku Imperium Galaktycznego i wydarzeniach z Powrotu Jedi. Serial opowiada historię Din Djarina, samotnego Mandaloriańskiego łowcy nagród, który podróżuje po zewnętrznych krańcach galaktyki. Ma za zadanie znaleźć i odzyskać małe dziecko o imieniu Grogu, które ma silny związek z mocą. Djarin, początkowo samotny wojownik, zaczyna troszczyć się o Grogu i dokłada wszelkich starań, aby chronić dziecko, nawet jeśli oznacza to pogwałcenie prawa Mandalorian.

Chociaż fabuła nadchodzącego sezonu jest utrzymywana w tajemnicy, wiadomo, że rozpocznie się tam, gdzie zakończyły się wydarzenia przedstawione w spin-offowej serii, The Book of Boba Fett. W nowym sezonie Din Djarin i Grogu ponownie się spotkają, wyruszą na nowe przygody i zmierzą się z nowymi wrogami. Obok Pedro Pascala w serialu wystąpią Giancarlo Esposito jako Moff Gideon, Carl Weathers jako Greef Karga i Katee Sackhoff jako Bo-Katan.

Mandalorianin już ugruntował swoją pozycję jednej z najpopularniejszych i najbardziej cenionych serii z serii Gwiezdne Wojny, dzięki unikalnemu stylowi opowiadania historii, silnemu rozwojowi postaci i przełomowemu sukcesowi Baby Yody. Seria została również doceniona za wysoką jakość produkcji i efekty specjalne. Wraz z nowym sezonem na horyzoncie fani z niecierpliwością czekają na to, jak serial będzie nadal podbijał serca widzów i pozostawiał ich z apetytem na więcej.

Czytaj także  Charlie Cox Can't Say for Sure if Daredevil: Born Again's Matt Murdock Is a Variant

Czego można się spodziewać po 3. sezonie Mandalorianina

mandaloriański-pascal Disney+

Mandalorianin zyskał ogromną popularność i uznanie jako jeden z najlepszych projektów Gwiezdnych Wojen. Wraz z premierą trzeciego sezonu 1 marca fani mogą spodziewać się kontynuacji historii Dina, Grogu i Nowej Republiki. Ponadto oczekuje się, że nowy sezon zajmie się niektórymi niedokończonymi wątkami fabularnymi, w tym retrospekcjami z Zakonu 66.

W poprzednim sezonie widzieliśmy, jak Din Djarin zdejmuje hełm i wyznaje to Płatnerzowi w Księdze Boby Fetta. Ta akcja ma konsekwencje w starym zwyczaju Mandalore, a jedynym sposobem, w jaki Din może się odkupić, jest kąpiel w podziemnych wodach planety, wcześniej zdziesiątkowanych przez Imperium. Trzeci sezon ujawni powrót Din Djarina na Mandalore oraz sekwencje akcji na innych planetach, w tym na jednej z wieloma Mandalorianami na Navarro. Fabuła, w której Din wygrywa mroczny miecz z Moffem Gideonem i podział między Dinem a Bo Katanem, również zostanie podjęta w nadchodzącym sezonie. Sprawdź najnowszy zwiastun przebojowej serii poniżej.

Trzeci sezon Mandalorian będzie miał swoją premierę wyłącznie na Disney+ 1 marca.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *