HBO

Spodziewaj się, że premiera serii The Last of Us zgromadzi wysokie oceny, ponieważ patrząc na media społecznościowe, jest całkiem jasne, że będzie ich wielu. Na Twitterze program już cieszy się popularnością, z dziesiątkami tysięcy fanów komentując premierę na kilka godzin przed jej debiutem w HBO. Ponadto niektórzy fani ogłaszają, że będzie to „The Last of Us Day”, jednocześnie wyrażając wielkie podekscytowanie długo oczekiwanym nadejściem adaptacji gry wideo.

„Czekałem od ogłoszenia The Last of Us w marcu 2020 r., aby zostać całkowicie zniszczonym przez tę scenę, a dziś jest wreszcie ta noc” – tweetuje jeden z fanów, w tym GIF przedstawiający Joela (Pedro Pascal) próbującego uratować jego córka Sarah (Nico Parker).

Kolejny tweet brzmi: „Kto jest gotowy obejrzeć Pedro Pascala i Bellę Ramsey w dzisiejszej premierze serialu The Last of Us? Jeśli serial jest podobny do gry, czeka nas prawdziwa uczta”.

I jak to ujął inny fan: „Dzisiaj jest ten dzień. The Last of Us wyemitowany dziś wieczorem w HBO. 10 lat tworzenia. Ta gra znaczy dla mnie nie do opisania i nie mogę wyrazić słowami, jak bardzo jestem podekscytowany. Nie mogę się doczekać zobaczyć nowe ujęcie z naszym ukochanym Pedro i Bellą na czele”.

The Last of Us już dawno nadchodziło

Zwiastun The Last of Us – Stwór HBO

Oryginalna wersja gry wideo The Last of Us została wydana w 2013 roku. Jako natychmiastowy hit, od tego czasu planowano zaadaptować historię w akcji na żywo. Wcześniej planowano, że Sam Raimi wyprodukuje adaptację filmową, napisaną wspólnie z Neilem Druckmannem. Ten projekt ostatecznie upadł, ale Druckmann kontynuował swoje wysiłki, aby dostosować grę, co doprowadziło do wersji serialu HBO współtworzonej z Craigiem Mazinem.

Podobnie jak w przypadku gry, serial podąża za Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie, dwojgiem ocalałych, którzy tworzą nieoczekiwaną więź podczas podróży przez postapokaliptyczne pustkowie. W serialu występują także Gabriel Luna, Anna Torv, Merle Dandridge, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman, Storm Reid i Melanie Lynskey.

Czytaj także  Kevin Feige Says MCU TV Shows Will Be Fewer and Further Apart During Phase 5

Premiera The Last of Us w HBO i HBO Max 15 stycznia o 21:00 czasu wschodniego. Poniżej możesz zobaczyć więcej tweetów fanów na temat premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *