Wraz ze zbliżającą się premierą nadchodzącej serii HBO The Last of Us, fani oryginalnej serii gier z niecierpliwością czekają na wszelkie szczegóły dotyczące nowego serialu z ostatniej chwili. Niedawno, podczas wydarzenia prasowego poświęconego The Last of Us, ScreenRant miał okazję porozmawiać z gwiazdą The Last of Us, Gabrielem Luną, który gra Tommy’ego Millera w nadchodzącej serii. Podczas rozmowy z outletem Luna zasugerował, że nowy serial HBO ma dla jego postaci kilka niespodzianek.

W serii gier Tommy jest młodszym bratem Joela Millera i jest uważany za postać drugoplanową w The Last of Us i The Last of Us 2. Tommy pojawia się po raz pierwszy na początku gry, kiedy świat pogrąża się w chaosie. Kiedy lata później gra nabiera tempa, okazuje się, że Tommy został oddzielony od swojego brata. Podczas gdy okropności ich świata zahartowały Joela, jego brat Tommy nadal ma nadzieję, że świat może zmienić się na lepsze.

Podczas rozmowy z ScreenRant na temat jego roli w serialu HBO, Luna opowiedział o swojej postaci i ujawnił, że serial będzie eksplorował postać Tommy’ego znacznie bardziej niż oryginalna gra. Luna stwierdziła również, że serial HBO pokaże Tommy’ego przed wybuchem epidemii w zupełnie inny sposób niż gra.

Gabriel Luna mówi, że fani Tommy’ego zobaczą postać „w jego naturalnym środowisku”

Ostatni z nas HBO

Gabriel Luna powiedział: „Jest kilka wspaniałych momentów, w których oczywiście nie mogę przechylić ręki na niektóre z tych momentów, które mają miejsce w dalszej części sezonu, ale na początku już można zobaczyć Tommy’ego w jego naturalnym środowisku, że tak powiem , być częścią rodziny, być z jego rodziną, jego bardzo małą, zżytą rodziną i żyć w świecie, który wszyscy rozpoznajemy, zanim wszystko się zawali. gra.”

Czytaj także  Buffy Actor David Boreanaz Recalls His First Meeting with Sarah Michelle Geller

Luna powiedziała dalej: „Kiedy spotykasz Tommy’ego, on już jest w ferworze akcji. A w naszym programie pokażemy ci ciszę przed burzą. To było ekscytujące i bardzo, bardzo zabawne do odkrywania i zrobić z zaledwie kilkoma linijkami i kilkoma chwilami razem jako rodzina, aby sprawić, by nasza publiczność zakochała się w Millerach. I potrzebowaliśmy tego. Potrzebowaliśmy tych chwil. I to było dla mnie naprawdę ekscytujące A poza tym wiele się wydarzy”.

Aktor kontynuował: „Ale powiem na to, że Tommy jest kimś, kto jest o ludziach, społeczności i życiu, przeżywaniu życia i kochaniu życia. Są pewne elementy, których potrzebujesz, aby mieć pełne życie jako mężczyzna, a potem czuć że nie tylko przeżywasz, nie tylko istniejesz, ale prosperujesz i rozwijasz się. Więc możemy zbadać, jak on próbuje zdobyć te rzeczy.

Premiera The Last of Us 15 stycznia na HBO.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *