Kanał Hallmark to podstawa sezonu świątecznego. Niezależnie od tego, czy wyświetlają świąteczne klasyki, czy nowe ulubione, sieć publikuje mnóstwo oryginalnych filmów, którymi można się cieszyć. W tym roku Hallmark ma wypuścić na swój kanał 40 nowych filmów świątecznych, a wśród nich jest wyjątkowy pierwszy w sieci – gejowski świąteczny rom-com!

Coś bardzo wyczekiwanego i pożądanego przez społeczność LGBTQ+ to komedie romantyczne z queerowymi parami. Jeśli jesteś fanem filmów Hallmark, zobaczenie pary gejów w ulubionym świątecznym medium to spełnienie marzeń. Ponieważ Hallmark dostarcza w tym sezonie swój pierwszy gejowski świąteczny rom-com, nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o historycznym filmie The Holiday Sitter!

Opiekunka świąteczna: fabuła

kanał Hallmark

Podobnie jak wiele filmów Hallmark, The Holiday Sitter jest pełen ukochanych tropów i świątecznej dobroci. Założona rodzina, przystojny sąsiad, urocze dzieci i wakacyjny romans – czego chcieć więcej? Nie wspominając o potencjalnych klientach, Sam i Jason, bardzo pasują do marki Hallmark.

Podsumowanie na stronie Hallmark dla The Holiday Sitter stwierdza:

„Kiedy Sam, kawaler będący pracoholikiem, opiekuje się swoją siostrzenicą i siostrzeńcem przed świętami, prosi o pomoc ich przystojnego sąsiada Jasona i wdaje się w nieoczekiwany romans”.

Jako pierwszy film Hallmark, w którym występuje wiodąca para gejów, nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o The Holiday Sitter w miarę zbliżania się daty premiery!

Opiekunka świąteczna: obsada

Wakacyjna opiekunka kanał Hallmark

The Holiday Sitter przygotowuje się do tego, by być wspaniałym świątecznym rom-comem pasującym do Hallmark Channel, a utalentowani aktorzy występujący w tym filmie idealnie nadają się do swoich ról. Aktor Jonathan Bennett, który wcześniej występował w Mean Girls, Van Wilder: Freshman Year oraz jako członek pierwszej pary homoseksualnej Hallmark w The Christmas House, powróci do sieci, by zagrać Sama. Jego współpracownika, przystojnego sąsiada Jasona, zagra George Krissa.

Czytaj także  Kerry Washington and Delroy Lindo Reunite in Hulu's Unprisoned

Dodatkowe role zagrają Chelsea Hobbs i Matthew James Dowden, który zagrał w wielu filmach bożonarodzeniowych. Pojawią się także Todd Walker i Amy Goodmurphy. Jedno z głównych dzieci, Miles Walker, zagra Everett Andres. Kilku innych aktorów jeszcze nie zostało ogłoszonych, a The Holiday Sitter jest w fazie postprodukcji. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o filmie w miarę zbliżania się daty jego premiery.

Bennett i Krissa są dumnymi hollywoodzkimi aktorami, dzięki czemu The Holiday Sitter jest jeszcze lepszy, ponieważ przedstawia prawdziwą reprezentację gejów. Przy tak wielu filmach obsadzających heteroseksualnych aktorów w rolach homoseksualnych wspaniale jest zobaczyć pierwszą główną parę gejów w Hallmark graną przez aktorów, którzy w rzeczywistości są gejami! Chociaż nie możemy znaleźć nazwisk zespołu, który napisał The Holiday Sitter, mamy nadzieję, że film przedstawia tę samą realistyczną reprezentację dla fanów LGBTQ +.

Wszystko inne, co wiemy

Wakacyjna opiekunka kanał Hallmark

W miarę jak coraz więcej queerowych par pojawia się w programach sieciowych głównego nurtu, nie brakuje kontrowersji ze strony tych, którzy się temu sprzeciwiają. Niedawno Candace Cameron Bure z kanału Great American Family dała jasno do zrozumienia, że ​​jej świąteczne treści będą koncentrować się na „tradycyjnym małżeństwie”, czego gwiazda The Holiday Sitter, Jonathan Bennett, nie wziął na siedząco.

Aby promować film, gwiazdor George Krissa zamieścił na Instagramie wiele zdjęć jego i Bennetta. Obaj wyglądają jak idealna para Hallmark i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak ich historia rozegra się w The Holiday Sitter! Krissa z pewnością wie, gdzie są jego widzowie i co im się podoba, podobnie jak Bennett, którzy otwarcie poparli pierwszy gejowski film świąteczny Hallmarka. To zdrowe i ekscytujące widzieć tak duże wsparcie dla The Holiday Sitter do tej pory i możemy mieć tylko nadzieję, że film będzie równie słodki.

Czytaj także  John Wick: Chapter 4 First Reactions Call it One of the Best Action Movies Ever Made

Jednak, gdy społeczność LGBTQ+ świętuje, istnieje historia niezadowolenia, którą The Holiday Sitter, mam nadzieję, uśmierza. W 2019 roku Hallmark spotkał się z reakcją na reklamę zawierającą ślub osób tej samej płci. Początkowo Hallmark odmówił wyemitowania reklamy – co następnie doprowadziło do bojkotu fanów LGBTQ+. W końcu Hallmark uruchomił reklamę i cieszymy się, że robią kroki w kierunku bardziej integracyjnych treści również w tym sezonie. Jednak w 2020 roku, kiedy Hallmark ogłosił plany przedstawiania w przyszłości historii LGBTQ +, grupa One Million Moms odepchnęła się i wezwała do własnego bojkotu. Na szczęście nie powstrzymało to sieci przed realizacją swoich planów, przynosząc nam The Holiday Sitter w tym roku!

Dla sieci, która co sezon produkuje dziesiątki serdecznych i słodkich filmów, trzymanie się z dala od polityki w tych filmach było jedną z najbardziej zauważalnych cech kanału. Mamy nadzieję, że The Holiday Sitter jest tak samo eskapistyczną romantyczną fantazją, jak inne świąteczne filmy Hallmark, i nie możemy się doczekać, aby obejrzeć go podczas odliczania do świąt Bożego Narodzenia w tym roku!

Data wydania

The Holiday Sitter ma mieć premierę na kanale Hallmark w ramach specjalnego programu Countdown to Christmas 11 grudnia 2022 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *